Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکیت ختم فیبر

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    • Grey IP55 Plastic Fiber Termination Kits 1x16 1X32 PLC Splitter Box
    • Grey IP55 Plastic Fiber Termination Kits 1x16 1X32 PLC Splitter Box
  • Grey IP55 Plastic Fiber Termination Kits 1x16 1X32 PLC Splitter Box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: جعبه توزیع شکاف 1x16 1X 32

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: طراحی و بسته بندی نفیس برای اطمینان از محصول در شرایط مناسب است.
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 2000pcs در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ابعاد: 380x355.8x140.5mm حداکثر ظرفیت: 48 فیبر (2 سینی سینی 24FO)
    شکاف: شکاف نوع جعبه 1 قطعه 1 * 32 ABS را بارگیری کنید. جعبه مواد: PC / SMC / ABS
    برگشت ضرر: UPC≥50dB / APC≥60dB ویژگی های: اثبات - باران / گرد و غبار / سرقت
    کلاس حفاظت: IP65 وزن: در حدود 1.8KG

    جعبه توزیع شکاف فیبر نوری پلاستیک FTTH
    جعبه توزیع شکاف فیبر نوری پلاستیک FTTH 1x16 1X32
    این جعبه خاتمه دسترسی فیبر قادر به نگه داشتن است به 16 مشترک.
    این به عنوان یک نقطه خاتمه برای اتصال کابل فیدر برای اتصال با کابل قطره در سیستم شبکه FTTx استفاده می شود.
    این ترکیب فیبر ، تقسیم ، توزیع ، ذخیره و اتصال کابل را در یک جعبه محافظت جامد ادغام می کند.
    شکاف مدار مسطح مدار مسطح (PLC) نوعی دستگاه مدیریت انرژی نوری است که ساخته شده است
    با استفاده از فن آوری موجبر نوری سیلیس برای توزیع سیگنال های نوری از دفتر مرکزی (CO) به چند

    مکانهای فرضیه

    نام محصول
    جعبه شکاف 1x16 / جعبه خاتمه هسته / جعبه توزیع / جعبه FTTH
    مواد
    ABS
    رنگ
    خاکستری
    درجه IP
    IP55
    بنادر
    4 پورت کابل (برای کابل هایی با قطر حداکثر 16 میلی متر)
    آداپتورها
    24 آداپتور ساده سیم یا 24 آداپتور دوتایی LC
    تقسیم کننده ها
    تقسیم کننده PLC 1x4 ، 1x8،1X16

    امکانات:

    * اندازه استاندارد ، وزن سبک و ساختار معقول

    * مواد: ABS ، ضد آب ، ضد آب ، ضد گرد و غبار ، ضد پیری ، سطح حفاظت تا IP65

    * بستن کابل فیدر و کابل کرکره ،

    * رنگهای کشی ، تارهای وصله ای بدون ایجاد مزاحمت به یکدیگر می روند

    * پانل توزیع می تواند بالا برود ، کابل فیدر را می توان به روش فنجان مشترک ،

    آسان برای تعمیر و نگهداری و نصب.

    * قابل نصب به روش دیواری ، مناسب برای مصارف داخلی و خارجی.

    * مناسب برای آداپتورهای SC / FC / ST / LC

    کاربرد:

    حلقه مشترکین ارتباط از راه دور

    فیبر به خانه (FTTH)

    LAN / WAN

    CATV

    (اگر فضای شکاف را حذف کنید ، سینی های شکاف max.can را 3 قطعه برای 72 عدد فیبر مخلوط کنید.)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.