Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکیت ختم فیبر

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

چین پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه تامین کننده
پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه تامین کننده پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه تامین کننده

تصویر بزرگ :  پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: پورت ماتیل 8 SC LC FC TYPE فیبر نوری FTTH جعبه ترمینال

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 1 کامپیوتر / جعبه زمان تحویل 3-5 روز بر اساس مقدار
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 2000pcs در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
اندازه: 261mm × 133mm × 40mm کاربرد: شبکه سازی
نام: فیبر نوری ترمینال جعبه هیچ بندر: 8 بندر
اتصالات: SC، FC، E2000، ST ضخامت: 0.8mm
وزن: 0.8 کیلوگرم لوازم جانبی: ST Adatpers و PIgtails
برجسته:

fiber optic patch box

,

odf patch panel

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

شخصیت فنی:

l ساخته شده از فولاد سرد نورد، پراکنده استاتیک، پلاستیک، رنگ و جلوه یکنواخت، ظریف ظریف، آسان برای استفاده است.

جعبه دارای یک تیغه، که مناسب برای نصب و انهدام است.

جعبه ساختار منحصر به فرد، طرح منطقی است و دارای اتاق کافی برای عمل است.

L حلقه مهر و موم قابل تنظیم و تقویت پیکربندی، که می تواند اندازه های مختلف از کابل های انعطاف پذیر برای اطمینان از کابل به شدت تنظیم.

نوع داخلی از عملکرد مهر و موم عالی است که می تواند مانع ورود آب به طور موثر شود.

مشخصات فنی:

l درجه حرارت محیط: -25 ~ + 40

l مقاومت عایق:> 2 * 104MΩ

رطوبت: ≤85٪ ( در 30 ℃)

l ولتاژ قدرت: 15KDC / 1min، بدون قوس و یا شکست

l فشار هوا: 70kPa - 106kPa

کاربرد :

حلقه مشترک مخابراتی

2. فیبر به خانه (FTTH)

3. LAN / WAN

4.CATV

نام محصول: فیبر نوری ترمینال جعبه
کشور مبدا: شنژن، چین
کاربرد : FTTH
رنگ :
خاکستری
ابعاد :
261 * 133 * 40 میلیمتر
نوع آداپتور : SC / FC / ST / LC
ظرفیت: 8 بندر
بسته بندی: 1 عدد / جعبه
مواد: فلز

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.