Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

فیبر نوری کابل پچ

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری کابل پچ

(84)
چین کابلهای فیبر نوری هوا فضا مونتاژ اتصالات Supertap کارخانه

کابلهای فیبر نوری هوا فضا مونتاژ اتصالات Supertap

Optitap & Supertap Patch Catch Mini SC APC اتصال دهنده برای کابلهای فیبر نوری ارتباط در فضای باز مجامع کانکتور Supertap یک راه حل اتصال محکم و مهر و موم شده را برای اتصال فیبر به منزل (FTTH) فراهم می کند. انتها... Read More
2020-02-24 17:10:19
چین اتصالات IP مقاوم در برابر آب فیبرهای نوری فیش نوری Mini SC LC MPO مقاومت مکانیکی کارخانه

اتصالات IP مقاوم در برابر آب فیبرهای نوری فیش نوری Mini SC LC MPO مقاومت مکانیکی

اتصالات IP ضد آب کابلهای فیبر نوری Patch Mini SC LC MPO مقاومت مکانیکی اتصالات ضد آب IP ، مناسب برای مجامع کابل با محیط خشن برای نصب های ثابت یا موبایل مناسب است و انتقال داده های قابل اعتماد در مسافت های طولان... Read More
2020-02-24 17:10:19
چین کابل ضد آب FTTA Optitap & Supertap Patch Patch for وسیله نقلیه زمینی کارخانه

کابل ضد آب FTTA Optitap & Supertap Patch Patch for وسیله نقلیه زمینی

FTTA Optitap & Supertap Patch Catch Mini SC APCConnector برای کابلهای فیبر نوری ارتباط در فضای باز مجامع کانکتور Supertap یک راه حل اتصال محکم و مهر و موم شده را برای اتصال فیبر به منزل (FTTH) فراهم می کند. انت... Read More
2020-02-24 17:10:19
چین کابلهای فیش نوری با طول 100 متر طول اتصال دهنده های SC APC سفارشی کارخانه

کابلهای فیش نوری با طول 100 متر طول اتصال دهنده های SC APC سفارشی

اتصال AP Supertap SC APC برای کابلهای فیبر نوری Patch Outdoor مجامع Mini SC یک راه حل اتصال محکم و بسته برای فیبر به خانه (FTTH) را فراهم می کنند. انتهای کانکتور H یک اتصال از نوع SC / APC را در داخل یک محفظه پ... Read More
2020-02-24 17:10:19
چین اتصالات Supertap برای کابلهای فیبر نوری ارتباط در فضای باز کارخانه

اتصالات Supertap برای کابلهای فیبر نوری ارتباط در فضای باز

اتصال AP Supertap SC APC برای کابلهای فیبر نوری Patch Outdoor مجامع کانکتور Supertap یک راه حل اتصال محکم و مهر و موم شده را برای اتصال فیبر به منزل (FTTH) فراهم می کند. انتهای کانکتور H یک اتصال از نوع SC / ... Read More
2020-02-24 17:10:19
چین کابل آبی FO Patch OM3 1C 2C LSZH طول 20M 30M 50M نوع اتصال LC UPC کارخانه

کابل آبی FO Patch OM3 1C 2C LSZH طول 20M 30M 50M نوع اتصال LC UPC

کابل FO OM3 1C 2C LSZH طول 1M 10M 20M 30M 50M نوع اتصال LC UPC رنگدانه فیبر یک فیبر نوری منفرد ، کوتاه ، معمولاً محکم است که دارای یک کانکتور نوری است که از یک طرف از قبل نصب شده و در انتهای دیگر طول فیبر قرار ... Read More
2019-12-13 15:29:35
چین کابل ضد آب فیبر نوری IP67 فیبر کربن خارجی ضد آب مینی SC کارخانه

کابل ضد آب فیبر نوری IP67 فیبر کربن خارجی ضد آب مینی SC

کابل ضد آب فیبر نوری IP67 فیبر کربن خارجی ضد آب مینی SC Mini SC Waterproof Connector + مینی SC waterprof آداپتور + نرمال SC Patchcords ضد آب ضد آب محافظت شده Mini SC IP Connector استاندارد استاندارد برای اتصالا... Read More
2019-05-09 18:44:42
چین کراس پلاستیکی فیبر نوری کابل 1 یا 2 هسته GJYXCH رنگ سیاه کارخانه

کراس پلاستیکی فیبر نوری کابل 1 یا 2 هسته GJYXCH رنگ سیاه

FTTH G657A1 فیبر نوری کابل 1km قیمت 1 هسته 2 هسته GJYXCH مشخصه فیبر حساس ویژه کم خمش پهنای باند بالا و ارتباط بسیار عالی را فراهم می کند اموال انتقال؛ دو عضو قدرتمند FRP، عملکرد خوب مقاومت در برابر شکست را برای ... Read More
2019-03-05 17:18:14
چین کابل G657A1 Frp 2 Core SM فیبر نوری کابل سیم کشی 500 متری تا 1000 متر طول دارد کارخانه

کابل G657A1 Frp 2 Core SM فیبر نوری کابل سیم کشی 500 متری تا 1000 متر طول دارد

G657A1 Frp 2 هسته 1KM SM کابل های پچ های طولی سفارشی FTTH داخلی نور وزن مشخصه فیبر حساس ویژه کم خمش پهنای باند بالا و ارتباط بسیار عالی را فراهم می کند اموال انتقال؛ دو عضو قدرتمند FRP، عملکرد خوب مقاومت در برا... Read More
2019-03-05 17:18:14
چین فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری G657A1 1KM FTTH قطر کابل ساختار ساده کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری G657A1 1KM FTTH قطر کابل ساختار ساده

ساختار ساده FRP فیبر نوری G657A1 1KM FTTH قطره کابل عضو مشخصه فیبر حساس ویژه کم خمش پهنای باند بالا و ارتباط بسیار عالی را فراهم می کند اموال انتقال؛ دو عضو قدرتمند FRP، عملکرد خوب مقاومت در برابر شکست را برای ... Read More
2019-03-05 17:18:13
Page 1 of 9|< 1 2 3 4 5 6 7 8 9 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.