Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

کابل فیبر نوری شیشه ای

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل فیبر نوری شیشه ای

(55)
چین تنش کششی قوی کابل فیبر نوری شیشه ای نوار آلومینیومی کارخانه

تنش کششی قوی کابل فیبر نوری شیشه ای نوار آلومینیومی

کابل فیبر نوری شیشه ای در فضای باز لوله نوار آلومینیومی ما به عنوان یک تولید کننده کابل فیبر نوری فنی ، ما سری سری کابل های زره ​​پوش سبک (GYTS) رشته آزاد را عرضه می کنیم کابل ها با بهترین کیفیت کابل نوری زره ا... Read More
2020-03-03 15:30:12
چین کابل های فیبر نوری لوله گشاد GYXTW 4F دمای کار دمای -40 80 کارخانه

کابل های فیبر نوری لوله گشاد GYXTW 4F دمای کار دمای -40 80

کابلهای فیبر نوری لوله گشاد GYXTW 4F کابل فیبر نوری در فضای باز ما به عنوان یک تولید کننده کابل فیبر نوری فنی ، ما سری سری کابل های زره ​​پوش سبک (GYTS) رشته آزاد را عرضه می کنیم کابل ها با بهترین کیفیت کابل نو... Read More
2020-03-03 15:28:55
چین کابل فیبر نوری زرهی عضو غیر فلزی قدرت GYFTY53 2000M در هر قرقره کارخانه

کابل فیبر نوری زرهی عضو غیر فلزی قدرت GYFTY53 2000M در هر قرقره

کابل فیبر فیبر زره پوش GYFTY53 عضو قدرت غیر فلزی در فضای باز توضیحات محصول : GYFTY53 ما به عنوان یک تولید کننده کابل فیبر نوری فنی ، ما کابل فیبر زره ای فیبر زره پوش عضو خارجی در مقاومت غیر فلزی را عرضه می کنیم ... Read More
2020-03-03 15:28:55
چین کابل فیبر نوری شیشه ای لوله شل رشته ای برای ارتباطات کارخانه

کابل فیبر نوری شیشه ای لوله شل رشته ای برای ارتباطات

توضیحات محصول : GYTS کابل GYTS در فضای باز FTTH ، واحد فیبر نوری در مرکز قرار دارد. دو سیم فلزی تقویت شده با فیبر موازی (یا FRP) در دو طرف قرار گرفته اند. سپس کابل با روکش مشکی یا رنگی LSZH تکمیل می شود. ما به ... Read More
2020-03-03 15:28:55
چین کابل فیبر نوری در فضای باز لوله Uni - لوله نوار فولادی GYXTW53 کارخانه

کابل فیبر نوری در فضای باز لوله Uni - لوله نوار فولادی GYXTW53

کابل فیبر نوری در فضای باز GYXTW53 در لوله بازدارنده تک لوله ای زرهی مدل محصول: GYXTW53 الیاف GYXTW53 در یک لوله شل ساخته شده از پلاستیک با مدول بالا قرار می گیرند. لوله ها با یک ترکیب پر کننده مقاوم در برابر آ... Read More
2020-03-03 15:28:55
چین GYTS کابل فیبر نوری شیشه ای زیرزمینی SM زرهی SM زیر زمینی را سرقت کنید 24/48/96/144 هسته کارخانه

GYTS کابل فیبر نوری شیشه ای زیرزمینی SM زرهی SM زیر زمینی را سرقت کنید 24/48/96/144 هسته

24/48/96/144 CYY GYTS کابل فیبر نوری شیشه ای مستقیم Bury Glass Armored SM Underground را سرقت کنید لوله های شل ساخته شده از پلاستیک با مدول بالا (PBT) بوده و با ژل پر کننده مقاوم در آب پر می شوند. لوله های شل د... Read More
2020-03-03 15:28:55
چین فیبر زره پوش محکم 12 زره ای کابل فیبر نوری شیشه ای کابل زره ای لوله مرکزی FO کارخانه

فیبر زره پوش محکم 12 زره ای کابل فیبر نوری شیشه ای کابل زره ای لوله مرکزی FO

فیبر زره پوش محکم 12 زره ای کابل فیبر نوری شیشه ای کابل زره ای لوله مرکزی FO به عنوان یکی از کابل های برتر Fo در فضای باز با تولید کنندگان و تامین کنندگان rfp sm g657a1 شناخته شده است در چین ، کپسول های FO ما م... Read More
2019-12-16 15:23:54
چین <html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml">
<head>
<title> کارخانه

<html xmlns="http://www.w3.org/1999/xhtml"> <head> <title>

کابل تاکتیکی تقویت شده نوری 2/4/6/8 هسته با کابل فیبر نوری شیشه ای زره ​​پوش به عنوان یکی از کابل های برتر Fo در فضای باز با تولید کنندگان و تامین کنندگان rfp sm g657a1 شناخته شده است در چین ، کپسول های FO ما م... Read More
2019-12-16 13:59:58
چین کابل فیبر نوری شیشه ای FTTH 6 فضای باز 6 صفر هالوژن و روکش مقاوم در برابر شعله کارخانه

کابل فیبر نوری شیشه ای FTTH 6 فضای باز 6 صفر هالوژن و روکش مقاوم در برابر شعله

کابل فیبر نوری 6 هسته ای زره ​​پوش برای ارتباطات تاکتیکی نظامی در فضای باز به عنوان یکی از کابل های برتر Fo در فضای باز با تولید کنندگان و تامین کنندگان rfp sm g657a1 شناخته شده است در چین ، کپسول های FO ما مجه... Read More
2019-12-13 15:13:30
چین کابل توزیع فیبر نوری انعطاف پذیر تنگ انعطاف پذیر چند رنگ داخل رنگ نارنجی داخلی کارخانه

کابل توزیع فیبر نوری انعطاف پذیر تنگ انعطاف پذیر چند رنگ داخل رنگ نارنجی داخلی

کابل انعطاف پذیر کابل توزیع فیبر نوری چند منظوره کابل فیبر نوری شیشه ای داخلی جزئیات محصول نام محصول کابل توزیع داخلی تعداد فیبر 24-144 گزینه های فیبر OS1 ، OS2 ، OM1 ، OM2 ، OM3 سازه کابلی بافر محکم کششی نصب ... Read More
2019-12-13 15:13:30
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.