Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکیت ختم فیبر

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

چین فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره تامین کننده

تصویر بزرگ :  فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: جعبه ابزار FTTH فیبر نوری قابل حمل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: ابعاد (W x D x H): 275 X 380 X 115 MM
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 100 مجموعه در هفته
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
اندازه بسته ها: 370 × 265 M 138 میلی متر MM کمیت: 14 ابزار مختلف
انبردستها را برش دهید: انبردستهای 6 اینچی جانبی 130 میلی متر برش کابل گرد: HW-325 ، 4-25mm
ویژوال گسل یاب: ویژوال گسل یاب VFL-10S بطری توزیع خودکار الکل چرخان قفل: 250 میلی لیتر
برجسته:

fiber optic patch box

,

fiber optic termination box

فیبر نوری فیبر نوری FTTH قابل حمل برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

کیت ابزار ساخت فیبر نوری


این کیت ابزار یکپارچه برای کابل کشی فیبر نوری، نگهداری سیستم مخابراتی، کابل برش اتصال استفاده می شود
عمل. این دستگاه انواع مختلفی از ابزارهای دستی را جمع آوری می کند و انواع مشکلات فنی را برای کابل فیبر نوری حل می کند
برش / سلب / برش / تمیز کردن.

فیبر نوری فریزر C FS-2 1

KEVLAR قیچی KC-1 1

6 "ساینده برش 130 میلی متر 1

FTTH قطره قطره نوری کابل Stripper HW- 9 FS 1

کابل کراوات Slitter HW-325، 4-25mm 1

فیبر نوری Cleaver FC-6S w / Bin attached 1

متر قدرت نوری، FPM-380 A 1

گسل های بصری VFL-10S 1

FBT فیبر نوری تمیز کردن مکعب، 1 2 0wipes 1

بطری تخلیه خودکار الکلی Twist-Lock 250ml 1

عینک ایمنی 1

واحد دفع فیبر نوری 1

نشانگر سیاه 1

جعبه ابزار Deluxe (370 × 265 × 138mm)

ترکیب حرفه ای
این کیت شامل 14 ابزار مختلف با عملکرد های مختلف است که مجموعه ای از مقرون به صرفه است
و کابلی ابزار کابلی ساخت و ساز عملی.

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2021 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.