خانه

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd نمایه شرکت

نمایه شرکت

Shenzhen Hicorpwell Technology Co.

 

این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه ، تولید و فروش طیف وسیعی از محصولات فیبر نوری و اتصالات ، از جمله فیبر نوری فیبر ، پیگتیل ، اتصالات ضد آب ، اتصال سریع فیبر نوری و غیره پیشتاز است.

 

Hicorpwell با شبکه ای از مشتریان در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده است.محصولات ارائه شده برای برآوردن سخت ترین خواسته های مشتریان طراحی شده اند و در درجه اول به اروپا و آمریکای شمالی فروخته می شوند.این یک موقعیت حرفه ای در صنایع ارتباطات فیبر نوری در چین بوده است.

 

Hicorpwell به عنوان یک شرکت خصوصی با فناوری پیشرفته ، با محصولات باکیفیت خود ، پایه هایی در صنعت ایجاد کرده است.

 

تأسیسات تولیدی Hicorpwell از مارس 2013 دارای استاندارد ISO 9001: 2000 بوده است.

سنت رهبری در فناوری ، کیفیت محصول و خدمات به مشتریان باعث شده است که شرکت بتواند سریع رشد کند.

هیکورپول در حال حاضر پیشرفت محکمی داشته است.ما همچنان با تقاضای فزاینده همگام هستیم و برای برتری تلاش می کنیم.

Hicorpwell متشکل از یک تیم اختصاصی از متخصصان جوان و مبتکر است.هدف از طراحی و تولید محصولات برتر مزیت رقابتی شرکت را در بازار حفظ می کند.امروزه Hicorpwell به خوبی در صنعت ارتباطات فیبر نوری توسط مشتریان در سراسر جهان شناخته شده است.

 

 

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

 

 

 

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd نمایه شرکت 1

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شنژن Hicorpwell شرکت فناوری، با مسئولیت محدود در سال 2013 تاسیس شد در شنژن، منطقه کارگاه بیش از 5000 متر مربع واقع شده است.این موقعیت حرفه ای در صنایع ارتباطات فیبر نوری در چین است. این شرکت در زمینه تحقیق و توسعه، تولید و فروش طیف گسترده ای از محصولات فیبر نوری و ارتباطی، از جمله فیبر پچ فیبر، پیگتیل، کانکتور ضد آب، اتصال فیبر نوری سریع و غیره است. Hicorpwell ارتباط برقرار کرده است با شبکه جهانی از مشتریان. پیشنهادات محصول برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر مشتریان طراحی شده و در درجه اول به اروپا و آمریکای شمالی فروخته می شود.

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd
1 2 3 4
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای جنوبی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

نوع کسب و کار

سازنده

وارد کننده

صادر کننده

مارک های : Hicorpwell

تعداد کارمندان : 160~166

فروش سالانه : 3,000,000-5,000,000

سال تاسیس : 2013

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها