Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd
دروازه های هیکورپول دفتر دوم نشست RM دومین کارگاه آموزشی Hicorpwell FTTH طبقه دوم کارگاه آموزشی Hicorpwell کارگاه کابلی پچ 3 طبقه کارگاه بند ناف پچ کارگاه آموزشی FTTH Hicorpwell

شرکت اطلاعات:

نوع کسب و کار : سازنده
وارد کننده
صادر کننده
صفحه اصلی بازار : آمریکای جنوبی
اروپای شرقی
آسیای شرقی
مارک های : Hicorpwell
تعداد کارمندان : 160~166
فروش سالانه : 3,000,000-5,000,000
سال تاسیس : 2013
صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

شرکت فناوری شنژن Hicorpwell ، با مسئولیت محدود در سال 2013 تاسیس شد در شنژن واقع شده است ، منطقه کارگاه بیش از 3000 متر مربع است.

 

این شرکت در خط مقدم تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش طیف گسترده ای از فیبر نوری و محصولات اتصال از جمله فیبر لنت فیبر ، رنگدانه ، اتصالات ضد آب ، اتصال سریع فیبر نوری و غیره قرار دارد.

 

Hicorpwell has developed relationship with a worldwide network of customers. Hicorpwell با شبکه جهانی مشتری ارتباط برقرار کرده است. The product offerings are designed to meet the most demanding requirements of clients and are sold primarily to Europe and North America. محصولات ارائه شده برای پاسخگویی به نیازهای مشتری بطور کامل طراحی شده اند و در درجه اول به اروپا و آمریکای شمالی فروخته می شوند.این یک موقعیت حرفه ای در صنایع ارتباطی فیبر نوری در چین بوده است.

 

به عنوان یک شرکت خصوصی با فناوری بالا ، Hicorpwell با محصولات باکیفیت خود زمینه هایی را در این صنعت ایجاد کرده است.

 

تأسیسات تولید Hicorpwell از مارس 2013 تاکنون ISO 9001: 2000 به ثبت رسیده است.

سنت رهبری در فناوری ، کیفیت محصول و خدمات به مشتری ، رشد سریع شرکت را ممکن کرده است.

Hicorpwell now has made solid progress. اکنون Hicorpwell پیشرفت محکم داشته است. We continue to keep pace with the growing demand and to strive for excellence. ما همچنان با رشد تقاضا گام بر می داریم و در تلاش برای برتری هستیم.

Hicorpwell is comprised of a dedicated team of young and innovative professionals. Hicorpwell از یک تیم اختصاصی از متخصصان جوان و نوآور تشکیل شده است. The goal of designing and producing superior products keeps the company's competitive edge in the market place. هدف از طراحی و تولید محصولات برتر ، حاشیه رقابتی شرکت را در بازار نگه می دارد. Today Hicorpwell is well recognized in fiber optic communication industry by worldwide clients. امروزه Hicorpwell در صنعت ارتباط فیبر نوری توسط مشتریان جهانی به خوبی شناخته شده است.

 

 

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd نمایه شرکت 0

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Mrs. Yvone Si

تلفن: 86-19876375029

فکس: 86-755-23036652

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.