Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

قطعات فیبر نوری

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

قطعات فیبر نوری

(64)
چین کامپوننت های فیبر نوری سطحی صاف گیره HDG استیل کابل Faster P polon pol کارخانه

کامپوننت های فیبر نوری سطحی صاف گیره HDG استیل کابل Faster P polon pol

کامپوننت های فیبر نوری گیربکس کابل قطبی فولادی HDG با کیفیت بالا ADSS داده های تکنیکی: مدل نام دامنه مناسب وزن (کیلوگرم) RTS (kN) HCW 300 بست گیره برای قطب 276 ~ 300 میلی متر 4.2 70 HCW325 301 ~ 325 میلی متر 4... Read More
2019-09-29 13:45:25
چین منحصر به فرد ESC250D SC APC UPC اتصال فیبر نوری فیبر نوری با کارایی بالا کارخانه

منحصر به فرد ESC250D SC APC UPC اتصال فیبر نوری فیبر نوری با کارایی بالا

فیبر نوری فیبر فیبر سریع فیبر فیبر نوری ESC250D Sc APC UPC توضیحات محصول اتصال سریع SC / APC به طور کامل کار می کند از بین بردن نیاز به جلا دادن دست در این زمینه است. فن آوری مکانیکی اثبات شده حصول اطمینان تراز... Read More
2019-05-09 18:46:25
چین فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST اتصال برای قطر 3mm کابل کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST اتصال برای قطر 3mm کابل

فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST Connector فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است. دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فیبر هستند اسپلینگ، هر ... Read More
2019-05-09 18:46:24
چین مطبوعات - اتصالات الاستیک الاستیک SM SC UPC آداپتور، IEC 60794 Fiber Fast Connector کارخانه

مطبوعات - اتصالات الاستیک الاستیک SM SC UPC آداپتور، IEC 60794 Fiber Fast Connector

مطبوعات - آداپتور SM Sc Upc Fit الاستیک، IEC 60794 Fiber Fast Connector آداپتورهای فیبر نوری (همچنین به عنوان جداسازی نامیده می شوند) برای اتصال دو کابل پچ فیبر نوری استفاده می شوند. آنها برای استفاده با کابل ه... Read More
2019-05-09 18:46:23
چین کابل قطره مکانیکی فیبر برقی اتصالات سرد برای FTTH کارخانه

کابل قطره مکانیکی فیبر برقی اتصالات سرد برای FTTH

فیبر کابل فیبر نازک فیلیپس فیلیپس فیلیپس فیلیپس اتصال سرد برای کابل FTTH قطره فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است. دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فی... Read More
2019-05-09 18:46:22
چین فیبر نوری فیبر نوری اتصالات کابل اتصال سرد در مشترک فایبر خوک پای سرد سرد کارخانه

فیبر نوری فیبر نوری اتصالات کابل اتصال سرد در مشترک فایبر خوک پای سرد سرد

فیبر نوری کابل اتصال سرد بر روی مشترک فایبر خوک پای دم سرد فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است. دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فیبر هستند اسپلینگ، ه... Read More
2019-05-09 18:46:22
چین اتصالات سرد و فشرده سازی اتصالات فیبر نوری در برنامه های مختلف موثر است کارخانه

اتصالات سرد و فشرده سازی اتصالات فیبر نوری در برنامه های مختلف موثر است

فیکسچر سرد و فیبر فیوزینگ اسپلینگ موثر در برنامه های مختلف فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است. دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فیبر هستند اسپلینگ، ه... Read More
2019-05-09 18:46:21
چین کولد کوچک فیبر نوری قطعات کابل دستگاه اسپلینتینگ FTTH محصولات ارتباطی شل سرد کارخانه

کولد کوچک فیبر نوری قطعات کابل دستگاه اسپلینتینگ FTTH محصولات ارتباطی شل سرد

کولد کوچک فیبر نوری کابل دستگاه اسپلیشی FTTH محصولات ارتباطی سرد اتصالات فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است. دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فیبر هس... Read More
2019-05-09 18:46:21
چین دستگاه برش فیبر نوری قطعات فیبر کربنی دستگاه FTTH محصولات ارتباطی کارخانه

دستگاه برش فیبر نوری قطعات فیبر کربنی دستگاه FTTH محصولات ارتباطی

دستگاه برش فیبر نوری فیبر کربن دستگاه FTTH محصولات ارتباطی سرد اتصال فیبر سریع اتصالات اسپلینزی نیز نامیده می شود اتصال مونتاژ، به معنای تنها استفاده از ساده است ابزارهای اسپلایسینگ فیلیپس فیوژن برای تحقق بخشید... Read More
2019-05-09 18:46:20
چین قطعه Zirconia Ceramic Ferrules قطعه قطعات فیبر نوری SC LC 1.249mm SM کارخانه

قطعه Zirconia Ceramic Ferrules قطعه قطعات فیبر نوری SC LC 1.249mm SM

قطعه Zirconia Ceramic Ferrules قطعه قطعات فیبر نوری SC LC 1.249mm SM درمان سطحی عملیات حرارتی، پرداخت، پوشش PVD / CVD، گالوانیزه، آبکاری، اسپری کردن، نقاشی و غیره ابزار تست CMM، پروژکتور اندازه گیری، Mitutoyo د... Read More
2019-05-09 18:46:20
Page 1 of 7|< 1 2 3 4 5 6 7 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.