Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

فیبر نوری Pigtail

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

فیبر نوری Pigtail

(26)
چین GJFJV-02 0.9 توزیع فیبر نوری تنگ فیبر نوری Pigtail SC UPC 1M طول کارخانه

GJFJV-02 0.9 توزیع فیبر نوری تنگ فیبر نوری Pigtail SC UPC 1M طول

SC UPC 1M طول GJFJV-02 0.9 بافر تنگ توزیع Glass Fiber Optic Pigtail 8.2 um قطر هسته، 125 um قطر روکش، 250 um قطر بافر اولیه، Buffer Secondary Buffer 900، مجموع قطر خارج، 0.14 دیافراگم عددی، کمتر از 0.18 dB / km ... Read More
2019-07-08 16:31:33
چین دیافراگم DFB 1625nm 2.5G فیبر نوری فیبر نوری Pigtail لیزر دیود Low Insertion Loss کارخانه

دیافراگم DFB 1625nm 2.5G فیبر نوری فیبر نوری Pigtail لیزر دیود Low Insertion Loss

دیافراگم DFB 1625nm 2.5G دیجیتال لیزری کوبه ای کوبه ای امکانات 1. انزوا و انعطاف پذیری بالا و کاهش درج 2. ساخته شده در جداسازی نوری 3. انزوا بالا، کاهش درج درج 4. آستانه پایین آستانه، جریان فعلی پایین برنامه ها... Read More
2019-07-08 16:31:33
چین فیبر نوری Breakout Cable Pigtail 12 رنگ 0.9mm 2.0M 3.0MM طول 1m 2M 5M FC SC UPC SM 12 هسته کارخانه

فیبر نوری Breakout Cable Pigtail 12 رنگ 0.9mm 2.0M 3.0MM طول 1m 2M 5M FC SC UPC SM 12 هسته

12 رنگ 0.9 میلیمتر 2.0M 3.0MM طول 1m 2M 5M FC SC UPC SM 12 فیبر نوری فیبر نوری کابل کلاسیک هسته فیبر: Simplex، دوبلکس قطر فیبر (میلی متر): Φ 0.9، و 2.0، Φ 3.0 طول فیبر؛ تعریف شده توسط کاربر نوع فیبر؛ Singlemode ... Read More
2019-07-08 16:31:33
چین نارنجی فیبر نوری Pigtail FC 12 هسته Simplex 9/125 SM 3.0 میلی متر 1.5 M LSZH ژاکت کارخانه

نارنجی فیبر نوری Pigtail FC 12 هسته Simplex 9/125 SM 3.0 میلی متر 1.5 M LSZH ژاکت

فیبر نوری Pigtail FC 12 هسته Simplex 9/125 SM 3.0 میلی متر 1.5 متری LSZH ژاکت مونتاژ کابلی اتصالات کابل های نوری فیبر نوری است که در هر دو طرف متصل می شوند. نوع فیبر کابل و اتصال و طول کابل های پچ را می توان آز... Read More
2019-07-08 16:31:33
چین اتصالات سفارشی بسته نرم افزاری SC APC Fiber Optic Pigtail Cables در CATV FTTH Network کارخانه

اتصالات سفارشی بسته نرم افزاری SC APC Fiber Optic Pigtail Cables در CATV FTTH Network

12 هسته بسته بندی pigtail SC APC فیبر نوری Pigtail کابل در CATV شبکه FTTH مونتاژ کابلی اتصالات کابل های نوری فیبر نوری است که در هر دو طرف متصل می شوند. نوع فیبر کابل و اتصال و طول کابل های پچ را می توان آزادان... Read More
2019-07-08 16:31:33
چین Black Paintcoat FC Fiber Optical Pigtail , IEC 60794 Fiber Optics Patch Cords کارخانه

Black Paintcoat FC Fiber Optical Pigtail , IEC 60794 Fiber Optics Patch Cords

FC 3 Meters 4/8/12 Core Waterproof Cable Patch Cord Fiber Optical Pigtail Waterproof fiber pigtail/Patch cord can be used in harsh environment. It is mainly used in outdoor connection of the optical transmitter... Read More
2018-05-07 11:08:01
چین SM Simplex 9 / 125um Fiber Optic Pigtail G652 LC APC Industrial Easy Installation کارخانه

SM Simplex 9 / 125um Fiber Optic Pigtail G652 LC APC Industrial Easy Installation

SM Simplex G652 LC APC 9/125um Patch Cable Fiber Optic Pigtail Connectorized cable assemblies are cord-type fiber optical cables terminated with connectors at both end. The type of cable fiber and connector and ... Read More
2018-05-07 11:08:01
چین Waterproof 4 Core Single Mode Fiber Optic Cable , Outdoor 3m Duplex Fiber Patch Cord کارخانه

Waterproof 4 Core Single Mode Fiber Optic Cable , Outdoor 3m Duplex Fiber Patch Cord

Outdoor 3 Meters 4/8/12 Core Waterproof Cable Patch Cord Fiber Optical Pigtail Waterproof fiber pigtail/Patch cord can be used in harsh environment. It is mainly used in outdoor connection of the optical ... Read More
2018-05-07 11:08:01
چین SM Simplex Single Mode Fiber Pigtails 9 125 G652 SC APC IEC 60794 Approved کارخانه

SM Simplex Single Mode Fiber Pigtails 9 125 G652 SC APC IEC 60794 Approved

Low Price SM Simplex G652 Fiber SC APC 9/125um Fiber Optic Pigtail Connectorized cable assemblies are cord-type fiber optical cables terminated with connectors at both end. The type of cable fiber and connector ... Read More
2018-05-07 11:08:01
چین LC ST G652D Fiber Optic Pigtail G657A  FTTH SCFC Single Mode Low Insertion Loss کارخانه

LC ST G652D Fiber Optic Pigtail G657A FTTH SCFC Single Mode Low Insertion Loss

G652D G657A FTTH SCFC LC ST Patch Cable Fiber Optic Pigtail Connectorized cable assemblies are cord-type fiber optical cables terminated with connectors at both end. The type of cable fiber and connector and ... Read More
2018-05-07 11:08:01
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.