Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

راه حل خانگی خانه

گواهی
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

راه حل خانگی خانه

(15)
چین طول عمر بادآورده آلومینیوم با وزن سبک وزن 1KW-48 Tur ژنراتور توربین بادی کارخانه

طول عمر بادآورده آلومینیوم با وزن سبک وزن 1KW-48 Tur ژنراتور توربین بادی

طول عمر بادآورده آلومینیوم با وزن سبک وزن 1KW-48 b ژنراتور توربین بادی Turbine Wind Axis Axle Maglev موضوعات مختلفی را شامل می شود مانند مکانیک سازه ، طراحی محصول ، دستگاه آهنربای دائمی ، طراحی ماشین ، آیرودینا... Read More
2020-01-27 13:56:51
چین Nominal Power Solution 10 KW Speed ​​150 RPM 400VAC ژنراتور دائم آهن ربا آهنربا کارخانه

Nominal Power Solution 10 KW Speed ​​150 RPM 400VAC ژنراتور دائم آهن ربا آهنربا

نامی قدرت 10 کیلو وات دارای امتیاز دارای سرعت 150 RPM 400VAC ژنراتور آهنربای دائمی آهن ربا برای HAWT مزایای فناوری محصولات ژنراتور دائم آهنربا ما پیکربندی مطلوب شکاف قطب را اتخاذ می کنند ، و مدار آهنربایی کوتاه ... Read More
2020-01-19 17:58:58
چین ژنراتور Windmill ژنراتور مغناطیسی دائم 35KW اصلی برق راه حل کارخانه

ژنراتور Windmill ژنراتور مغناطیسی دائم 35KW اصلی برق راه حل

ژنراتور Windmill ژنراتور مغناطیسی دائم 35KW اصلی برق راه حل 1.Generator: دیسک مشت زنی موتور از 470 ورق فولاد سیلیکون ساخته شده است. سیم پیچ مولد از سیم مسی درجه حرارت بالا 240 درجه است که دارای عایق بالا است عم... Read More
2018-10-24 10:57:27
چین Rooftop Grid Tied Solar Power System , 3000W Domestic Solar Power Systems کارخانه

Rooftop Grid Tied Solar Power System , 3000W Domestic Solar Power Systems

Grid -Tie 3000W VAWT Rooftop Wind Generators برای راه حل خانگی خانگی سیستم برق خورشیدی سیستم نیمه مستقل تولید برق یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین بادی ر... Read More
2018-12-29 14:48:52
چین VAWT Rooftop Home Power Solution Grid - Tie Wind Generators Installation کارخانه

VAWT Rooftop Home Power Solution Grid - Tie Wind Generators Installation

VAWT Rooftop Grid - نصب و راه اندازی ژنراتورهای باد برای راه حل های خانگی سیستم برق خورشیدی سیستم نیمه مستقل تولید برق یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین ب... Read More
2018-12-29 12:18:32
چین High Conversion Efficiency House Windmill Generator , Outdoor Rooftop Wind Power Generator کارخانه

High Conversion Efficiency House Windmill Generator , Outdoor Rooftop Wind Power Generator

VAWT Rooftop Grid - نصب و راه اندازی ژنراتورهای باد برای راه حل های خانگی سیستم برق خورشیدی سیستم نیمه مستقل تولید برق یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین ب... Read More
2018-12-29 15:29:31
چین 600W 48V Home Power Solution Customrized Color 88KG Volume Weight Programmable کارخانه

600W 48V Home Power Solution Customrized Color 88KG Volume Weight Programmable

VAWT Rooftop Grid - نصب و راه اندازی ژنراتورهای باد برای راه حل های خانگی سیستم برق خورشیدی سیستم نیمه مستقل تولید برق یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین ب... Read More
2018-12-29 15:28:18
چین Sliver Semi - Autonomous Vawt Wind Generator , 88KG Roof Mounted Wind Generator کارخانه

Sliver Semi - Autonomous Vawt Wind Generator , 88KG Roof Mounted Wind Generator

شبکه ژنراتورهای بادی Grid -Tie 600W VAWT Rooftop for Solution توان خانگی سیستم شبکه کراوات بادی یک سیستم الکتریکی نیمه مستقل یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه اصلی وصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توس... Read More
2020-01-27 14:10:47
چین High Conversion Efficiency Home Power Solution White Residental RS485 Interface کارخانه

High Conversion Efficiency Home Power Solution White Residental RS485 Interface

Grid -Tie 3000W VAWT Rooftop Wind Generators برای راه حل خانگی خانگی سیستم برق خورشیدی سیستم نیمه مستقل تولید برق یا سیستم ذخیره انرژی شبکه است که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین بادی ر... Read More
2018-12-29 15:25:00
چین Maglev Spiral Wind Turbines For The Home 3000W 96V Vertical Power Solution کارخانه

Maglev Spiral Wind Turbines For The Home 3000W 96V Vertical Power Solution

توربین بادی عمودی Maglev باد ژنراتور 3000W-96V برای محلول قدرت در منزل Turbine Wind Axis Axle Maglev موضوعات مختلفی را شامل می شود مانند مکانیک سازه ، طراحی محصول ، دستگاه آهنربای دائمی ، طراحی ماشین ، آیرودینا... Read More
2020-01-27 14:25:09
Page 1 of 2|< 1 2 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.