Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکیت ختم فیبر

FTTH 32U 42U 45U فیبر نوری Lc پچ پانل پایه کابینه پوشش پودر

FTTH 32U 42U 45U فیبر نوری Lc پچ پانل پایه کابینه پوشش پودر

FTTH 32U 42U 45U Fiber Optic Lc Patch Panel Stand Cabinet Powder Coating

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: FTTH 32U 42U 45U کابینه پایه

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 1، مواد بسته به عنوان مشتریان 2. اندازه بسته به عنوان در هر مشتری؛
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 2000pcs در هر ماه
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
ماده: مواد: فولاد نورد سرد نصب شده: در دسترس
پایان دادن: پوشش پودر، نقاشی، و غیره سطح حفاظت: IP65 کابینت شبکه
گواهی: ISO9001:2008 ساختار: سفت و سخت ایستاده
عمق: 23.5 "(در عمق قابل استفاده: 22.5")، ارتفاع: 36 "(در داخل ارتفاع: 18U)
عرض: 23.5 "(در داخل عرض: 19"، خوب برای هر 19 "لوازم بزرگ)

FTTH 32U 42U 45U مجهز به کیت فیبر نوری Kits Network

کابینت سرور رک سرور یک راه حل مقرون به صرفه برای نصب و راه اندازی شبکه و ارتباطات است.

این برای نصب کننده هایی طراحی شده که نیاز به نصب سریع و آسان دارند.

این کابینت به طور کامل با بالا، پایه، پانل های قابل جابجایی، درب جلو، درب عقب و طرفداران از قبل نصب شده مجهز شده است، این کابینت جایگزین آسان برای مشتریانی است که دقیقا همان چیزی را که آنها نیاز دارند می دانند.

چرخ های کاستور باعث تحرک سریع برای استقرار می شوند.

دسترسی کابل از طریق سقف یا پایه از طریق صفحات قابل جابجایی در دسترس است.

طیف گسترده ای از 19 "لوازم جانبی در اختیار کابینت قرار می گیرد.

مناسب: برای ارتباطات شبکه و تجهیزات امنیتی.

مشخصات محصول:

نام آیتم فروش داغ در کابینت شبکه رک باشد
توضیحات محصول

1) اندازه مدل و شکل و طراحی: به عنوان مورد نیاز شما.

2) مواد فولاد نورد سرد با پوشش پوشش پودر است
3) پانل های قابل جابجایی، قفل های جانبی اختیاری، نصب و نگهداری آسان،
کاربر می تواند وسایل کابل را بر اساس آن اضافه کند.

4) مورد نیاز مشتریان، با درب، طرف و پانل بالا

فرایند ساخت

1) طراحی برای ساخت> CNC برش لیزری، پانچینگ> تاشو و خم>

پخت و پز> CNC ماشینکاری، حفاری> پودر پوشش> مونتاژ قطعات رنگی

2) درمان سطح: اسپری رنگ، صفحه نمایش ابریشم، پوشش قدرت، لهستانی و قلم مو،

سیمان-بلوند، روی / نیکل / کروم، گالوانیزه و غیره

کابینت سرور رک سرور مشخصات:

شرح عرض عمق بالا وزن کارتن
18U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 1000 میلی متر 48 کیلوگرم
22U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 1200 میلیمتر 58 کیلوگرم
27U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 1400 میلیمتر 69 کیلوگرم
32U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 1600 میلیمتر 80 کیلوگرم
37U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 1800 میلی متر 91 کیلوگرم
37U 600 میلیمتر 800 میلیمتر 1800 میلی متر 107 کیلوگرم
37U 800 میلیمتر 960 میلی متر 1800 میلی متر 122 کیلوگرم
37U 800 میلیمتر 600 میلیمتر 1800 میلی متر 107 کیلوگرم
37U 800 میلیمتر 800 میلیمتر 1800 میلی متر 133 کیلوگرم
37U 800 میلیمتر 960 میلی متر 1800 میلی متر 153 کیلوگرم
42U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 2000 میلی متر 101 کیلوگرم
42U 600 میلیمتر 800 میلیمتر 2000 میلی متر 119 کیلوگرم
42U 600 میلیمتر 960 میلی متر 2000 میلی متر 133 کیلوگرم
42U 800 میلیمتر 600 میلیمتر 2000 میلی متر 119 کیلوگرم
42U 800 میلیمتر 800 میلیمتر 2000 میلی متر 140 کیلوگرم
42U 800 میلیمتر 960 میلی متر 2000 میلی متر 161 کیلوگرم
47U 600 میلیمتر 600 میلیمتر 2200 میلیمتر 111 کیلوگرم
47U 600 میلیمتر 800 میلیمتر 2200 میلیمتر 133 کیلوگرم
47U 600 میلیمتر 960 میلی متر 2200 میلیمتر 140 کیلوگرم
47U 800 میلیمتر 600 میلیمتر 2200 میلیمتر 129 کیلوگرم
47U 800 میلیمتر 800 میلیمتر 2200 میلیمتر 150 کیلوگرم
47U 800 میلیمتر 960 میلی متر 2200 میلیمتر 170 کیلوگرم

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.