خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord
large.img.alt
3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

تصویر بزرگ :  3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

جزئیات محصول:
Place of Origin: China
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
Model Number: 2 Cores SM Armoure Fiber Optic Patch Cord 3m/5m LC FC SC ST
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 10sets
قیمت: negotiation
Packaging Details: Max 100m/ per reel for 5.0 mm OD cable
Payment Terms: Western Union, L/C, T/T
Supply Ability: 5000pcs Per Week

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord

شرح
نوع کابل: کابل فیبر نوری 2 هسته SM Armoure اتصالات: کانکتورهای سفارشی یا FC
رنگ پالتو: سیاه هدف کابل: هوا فضا ، هوایی ، دریایی ، وسایل نقلیه زمینی ، کاربردهای تجاری تاکتیکی و حتی خودرو
طول: در هر Reel.100m -1000m کاربرد: ارتباطات در فضای باز
نوع فیبر: G657A1 نوع اتصال: LC ، SC , FC
نام محصول: کابل کابل پچ
برجسته:

sm fiber optic cable,multimode patch cable

,

multimode patch cable

 

2 هسته SM Armoure فیبر نوری پچ کابل پچ 3 متر/5 متر LC FC SC ST

 

 

شرح:

 

پچ کورد یک کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای هدایت سیگنال استفاده می شود.به طور معمول ، 4 نوع اتصال وجود دارد: FC/SC/LC/ST .. 3 نوع فرول: PC ، UPC ، APC…

 

پچ کورد LC یک کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای هدایت سیگنال استفاده می شود.LC مخفف Lucent Connector است.این یک کانکتور فیبر نوری با ضریب شکل کوچک است که نصف اندازه SC است.

 

ST مخفف Straight Tip- یک اتصال دهنده سبک سرنیزه ای با سرعت بالا است.کانکتورهای ST استوانه ای با اتصال پیچ قفل هستند.آنها از نوع push-in و twist هستند

 

FC مخفف عبارت Fixed Connection است.با استفاده از محفظه بشکه ای رزوه دار ثابت می شود.اتصالات FC عموماً با یک محفظه فلزی ساخته شده اند و روکش نیکل دارند.

 

SC مخفف Subscriber Connector است- یک اتصال دهنده سبک سبک فشار/کشش عمومی.این یک اتصال دهنده مربعی و محکم با یک حرکت ساده فشار و کشیدن است و کلید خورده است.

 

PC مخفف عبارت Physical Contact است. با اتصال PC ، این دو فیبر همانند اتصال صاف به هم می رسند ، اما سطوح انتهایی کمی صاف یا کروی شکل می شوند.این فاصله هوا را از بین می برد و الیاف را مجبور به تماس می کند

 

UPC مخفف Ultra Physical Contact است. به سطوح پایانی یک پرداخت طولانی تر برای سطح بهتر داده می شود.این اتصالات اغلب در سیستم های دیجیتال ، CATV و تلفن استفاده می شوند.

 

APC مخفف Angled Physical Contact است. چهره های انتهایی هنوز خمیده هستند ، اما در استاندارد صنعتی هشت درجه زاویه دارند.این یک اتصال محکم را حفظ می کند.این اتصالات برای CATV و سیستم های آنالوگ ترجیح داده می شوند.

 

 

IIامکانات:

 

مطابق استاندارد IEC ، Telcordia GR-326-CORE ، YD-T 1272.3-2005 ، استاندارد.
از دست دادن درج کم ، ضرر برگشت زیاد
اتصال متراکم بالا ، آسان برای کار
اعتبار و ثبات بالا
در تکرارپذیری و قابلیت تعویض خوب است

 

سومکاربرد:


تجهیزات آزمایش
FTTX+LAN
CATV فیبر نوری
سیستم ارتباطی نوری
مخابرات

 

 

پارامتر واحد LC/SC/ST/FC
SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5/125)
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج dB .30.3 0.2 .30.3 .20.2
برگشت ضرر dB 45 ≥50 60 35
قابلیت تبادل پذیری dB .20.2
تکرارپذیری dB .20.2
دوام زمان >1000
دمای کارکرد درجه سانتی گراد -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی درجه سانتی گراد -45 ~ 85

پارامترهای محصول

اتصال دهنده پایان الف اتصال دهنده فیبر نوری
پایان B LC ، یا SC ، FC ، ST ......
قطر کابل (میلی متر) 4.0 میلی متر/ 7.0 میلی متر/ 8.0 میلی متر
جنس کاپشن TPU
هسته فیبر 4،8،12 یا مشخص شده است
حالت حالت تک چند حالته
طول موج عملیاتی (نانومتر) 1310/1550 850/1310
لهستانی UPC APC UPC
از دست دادن درج (حداکثر دسی بل) 1.5 1.0
ضرر بازگشت (حداقل دسی بل) 50 35
ویژگی های مکانیکی پلاگین 0001000N (کابل اصلی)
سوکت 00100N (کابل های شعبه)
مقطع تحصیلی IP68
زمان جفت گیری 500 دقیقه
دوام (حداکثر دسی بل) 0.2
قابلیت تنظیم مجدد (حداکثر دسی بل) 0.5
دمای کارکرد (℃) -40 ~+85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~+85

 
 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 03m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 13m / 5m 2 Cores SM Armored Fiber Patch Cable , LC FC SC ST Duplex Patch Cord 2

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات