خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه

6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه
6 Cores SM LC LC Fiber Cable Reel With One Side Protectors For HDMI / SDI Media Convertor
6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه 6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه 6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه 6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه 6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه

تصویر بزرگ :  6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: 6 هسته SM LC-LC با محافظ یک طرفه
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلو وات
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 5000 کیلو متر / کیلومتر در هر ساعت تاکتیکی FO ارتش SM G657A2 کابل
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 کیلومتر / کیلومتر در هفته

6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه

شرح
نوع کابل: 6 هسته SM LC-LC با یک طرفه محافظ و 300M حلقه برای مبدل HDMI / SDI Media اتصالات: اتصالات سفارشی ، LC ، FC ، SC
رنگ پالتو: سیاه یا نارنجی یا زرد ، دیگران هدف کابل: برنامه ارتباط از راه دور
طول: 500 متر تا 1000 متر کاربرد: مخازن نظامی و وسایل نقلیه پخش شده در بیرون
برجسته:

کابل فیبر نوری sm

,

فیبر پچ کابل

6 هسته SM LC-LC با یک طرفه محافظ و 300M حلقه برای مبدل HDMI / SDI Media

 

 

معمولاً اینها براساس نیاز کاربر تنظیم می شوند ، بنابراین گزینه هایی از انواع مختلف کابل و کانکتور با هر طول کابل وجود دارد که در این صورت اندازه حلقه ها تعیین می شود.

 

The armoured tactical fiber cables terminated with connectors provide good protection against contamination and damage. کابلهای فیبر تاکتیکی زره ​​ای که با اتصالات خاتمه یافته اند ، محافظت خوبی در برابر آلودگی و آسیب می کنند. Connectors are equipped with waterproof aluminum dust covers attached to cable ends . اتصالات مجهز به روکش های ضد آب غبار آلومینیومی هستند که به انتهای کابل وصل شده اند. Delivered on lightweight but strong cable reel designed for tactical fiber cable . تحویل شده بر روی قرقره کابل سبک ، اما قوی که برای کابل فیبر تاکتیکی طراحی شده است.

 

It comes in a portable cable reel for ease of transportation and deployment. برای سهولت حمل و نقل و استقرار در یک حلقه کابل قابل حمل قرار می گیرد. The armoured cable is flexible and is able to withstand multiple usages without kinks. کابل زره پوش قابل انعطاف است و قادر به تحمل استفاده های بی سیم و بدون لگد زدن است. One end of the cable is fixed to the reel while the other end is coiled freely for patching to the equipments. یک انتهای کابل بر روی قرقره ثابت شده است و انتهای دیگر آزادانه برای اتصال به تجهیزات سیم پیچ می شود.

 

امکانات

 

استفاده از زره های فلزی انعطاف پذیر برای محافظت از فیبر نوری ، اطمینان از حداقل مقاومت کششی محافظت مکانیکی در برابر آفات و جوندگان

 

حلقه چرخان برای استقرار و جمع کردن کابل و دارای سیستم ترمز است. اتصالات متفاوتی همچون FC / SC / ST / MU / LC / PDLC /

 

Cables are complete end-to-end tactical grade where fanout channels are covered with tactical grade polyurethane furcation tubing. کابل ها کلاس تاکتیکی پایان تا انتهای کامل هستند که در آن کانال های هوادار با لول تافتی پلی اورتان تاکتیکی تاکتیکی پوشانده شده اند. All assemblies multi-stage machine polished and tested for less than . کلیه مجامع دستگاه چند مرحله ای که کمتر از آن جلا داده و تست شده اند.

 

برای اطمینان از پشتیبانی مناسب و شعاع خم بحرانی مورد نیاز کابلهای فیبر نوری ، هر حلقه با دقت انتخاب شده است.

 

توصیه می کنیم کابلهای فیبر نوری تاکتیکی بیش از 25 فوت روی قرقره کابل ذخیره شوند.

 

تنظیمات و مجموعه های سفارشی و همچنین خدمات تعمیر کامل برای کابل فیبر تاکتیکی یا ترکیبی همیشه در دسترس است.

 

توضیحات فیبر نوری تک حالت

 

The optical fiber unit is positioned in the centre. واحد فیبر نوری در مرکز قرار دارد. Two parallel Fiber Reinforced Plastic(FRP)are placed at two sides. دو پلاستیک تقویت شده با فیبر موازی (FRP) در دو طرف قرار دارند. A steel wire as additional strength member is also applied.Then the cable is completed with block or color LSZH sheath. سیم کشی فولادی به عنوان عضو قدرت اضافی نیز اعمال می شود. سپس این کابل با روکش فلزی یا رنگی LSZH تکمیل می شود.

 

مشخصات فیبر نوری SM

 

 

تایپ کنید G.652D G.657A 50 / 125μm 62.5 / 125μm
میرایی (+ 20 ℃) @ 850nm     .03.0dB / km 3/5 دسی بل / کیلومتر
@ 1300nm     .51.5dB / کیلومتر .51.5dB / کیلومتر
@ 1310nm .0.40dB / km .0.35dB / km    
@ 1500nm .0.30dB / km .20.25dB / km    
پهنای باند (کلاس A) @ 850nm     00500Mhz.km ≥200Mhz.km
@ 1300nm     0001000Mhz.km 00600Mhz.km
روزنە عددی     0.25 ± 0.015NA 0.015 ± 0.275
طول موج برش کابل 601260nm 1480nm      

 

پارامترهای فیبر نوری SM

 

تعداد فیبر قطر کابل (میلی متر) وزن کابل (کیلوگرم / کیلومتر) مقاومت کششی بلند مدت و کوتاه مدت مقاومت در برابر خرد کردن بلند مدت / کوتاه مدت N / 100mm Bending Radius Static / Dynamic mm
1 (0.2 ± 2.0) × (0.2 5.0 5.0) 20 60/120 300/1000 15/35
2 (0.2 ± 2.0) × (0.2 5.0 5.0) 20 60/120 300/1000 15/35
4 (0.2 2.0 2.0) × (0.2 5. 5.5) 21 60/120 300/1000 15/35
6 (± 0.2 2.0 2.0) ± (0.2 6 6.0) 22 60/120 300/1000 15/35

 

 

مشخصات فنی کابل FO

 

 

کابل
شمردن
ITEM کابل
OD.mm (ع)
SST
OD.mm (b)
TBOF
OD.mm (C)
4F 4.5MM 0.2 Φ Φ4.5 2 0.02 Φ2.4 Φ0.5
6F 4.5MM 0.2 Φ Φ4.5 3 0.03 Φ2.6 Φ0.5
8F 5.0MM 5 0.2 Φ Φ5.0 2 0.05 Φ2.8 Φ0.5
10F 5.0MM 0.25 Φ Φ5.0 3 0.05 Φ3.0 Φ0.5
12F 5.5MM 0.25 Φ Φ5.5 3 0.05 Φ3.2 Φ0.5
24F 7.0MM 7 0.3 Φ7.0 4 0.05 Φ4.3 Φ0.5

 

کابل
شمردن
ITEM کابل OD.
میلی متر (الف)
کابل
وزن
(کیلوگرم)
TENSILE MAXIMUM خم کردن شعاع * LP
N / 100mm
ST LT دین استا
4F 4.5MM 0.2 Φ Φ4.5 26.5 800 400 70 35 3000
6F 4.5MM 0.2 Φ Φ4.5 38.5 1000 500 100 50 3000
8F 5.0MM 5 0.2 Φ Φ5.0 33.0 1000 501 100 50 3000
10F 5.0MM 0.25 Φ Φ5.0 36.0 1000 502 120 60 3000
12F 5.5MM 0.25 Φ Φ5.5 39.0 1200 600 150 75 3000
24F 7.0MM 7 0.3 Φ7.0 54.0 1500 750 170 85 3000

برنامه های کاربردی:

 

• برای تجهیزات CATV ، LAN ، شبکه ارتباط از راه دور ، تجهیزات تست استفاده کنید
• CATV
• شبکه های ارتباطی
• خاتمه دستگاه فعال
• مترو
• شبکه های محلی (LAN)
• ابزار آزمایش
• تأسیسات پیش فرض

 

6 هسته SM LC LC فیبر فیبر کابل با محافظ یک طرفه برای مبدل HDMI / SDI رسانه 0

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات