خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز

2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز
2.0 3.0mm Fiber Optic Patch Cable Cord 3m / 5m For Outdoor Communication
2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز 2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز 2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز 2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز

تصویر بزرگ :  2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: کابل SX SM 2.0 3.0mm FC APC فیبر نوری
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: حداکثر 100m / per roll برای کابل 5.0 میلیمتر OD
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 پیک در هفته

2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز

شرح
نوع کابل: کابل فیبر نوری SX SM 2.0 3.0 mm FC APC UPC اتصالات: اتصالات شخصی یا FC APC UPC
رنگ پالتو: سیاه ، زرد ، آبی هدف کابل: هوا فضا ، هوایی ، دریایی ، وسایل نقلیه زمینی ، کاربردهای تجاری تاکتیکی و حتی خودرو
طول: در هر Reel.100m -1000m کاربرد: ارتباطات در فضای باز
برجسته:

کابل فیبر نوری sm

,

فیبر پچ کابل

SX SM 2.0 3.0mm با کابل فیبر نوری FC APC UPC کابل وصله پچ 3m / 5m

 

شرح:

 

فکابلهای C / APC-FC / APC SM SX pvc 3.0mm Patch برای اتصال شبکه های با سرعت بالا و میراث مانند Gigabit Ethernet ، Fast Ethernet و Ethernet استفاده می شوند. کابلهای پچ با اتصال دهنده استاندارد خاتمه می یابند که عملکرد نوری مطلوب را ارائه می دهد.

 

فبند ناف C یک کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود.

 

FC stands for Fixed Connection. FC مخفف Fixed Connection است. It is fixed by way of threaded barrel housing. این کار از طریق مسکن بشکه ای حل شده است. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. اتصالات FC به طور کلی با یک محفظه فلزی ساخته شده اند و دارای اندود نیکل هستند.

 

APC مخفف Angled Physical Contact چهره های انتهایی هنوز خمیده است ، اما در سطح هشت درجه استاندارد صنعت زاویه دار هستند.

 

This maintains a tight connection. این ارتباط تنگاتنگی را حفظ می کند. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. این اتصالات برای سیستمهای CATV و آنالوگ ترجیح داده می شوند.

 

A patch cord is a fiber optic cable used to attach one device to another for signal routing. بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. Normally, there are 4 types connector: FC/SC/LC/ST.. 3types ferrule: PC, UPC, APC… به طور معمول ، 4 نوع اتصال دهنده وجود دارد: FC / SC / LC / ST. 3 نوع نوع فرل: PC ، UPC ، APC…

 

FC stands for Fixed Connection. FC مخفف Fixed Connection است. It is fixed by way of threaded barrel housing. این کار از طریق مسکن بشکه ای حل شده است. FC connectors are generally constructed with a metal housing and are nickel-plated. اتصالات FC به طور کلی با یک محفظه فلزی ساخته شده اند و دارای اندود نیکل هستند.

 

PC stands for Physical Contact.With the PC connector, the two fibers meet as they do with the flat connector, but the end faces are polished to be slightly curved or spherical. PC مخفف عبارت Physical Contact است. با اتصال کامپیوتر ، این دو فیبر همانطور که با کانکتور مسطح انجام می شوند ملاقات می کنند ، اما قسمت های انتهایی جلا می شوند تا کمی منحنی یا کروی باشند. This eliminates the air gap and forces the fibers into contact این فاصله هوا را از بین می برد و الیاف را به تماس مجبور می کند

 

UPC stands for Ultra Physical Contact.The end faces are given an extended polishing for a better surface finish. UPC مخفف Ultra Physical Contact است. برای پایان سطح بهتر ، به صورتهای انتهایی یک پولیش گسترده داده می شود. These connectors are often used in digital, CATV, and telephony systems. این کانکتورها اغلب در سیستم های دیجیتال ، CATV و تلفن استفاده می شوند.

 

APC stands for Angled Physical Contact The end faces are still curved, but they're angled at an industry-standard eight degrees. APC مخفف Angled Physical Contact چهره های انتهایی هنوز خمیده است ، اما در سطح هشت درجه استاندارد صنعت زاویه دار هستند. This maintains a tight connection. این ارتباط تنگاتنگی را حفظ می کند. These connectors are preferred for CATV and analogue systems. این اتصالات برای سیستمهای CATV و آنالوگ ترجیح داده می شوند.

 

 

II. دوم Features: امکانات:

 

مطابق با IEC، Telcordia GR-326-CORE، YD-T 1272.3-2005، استاندارد.
از دست دادن کم درج ، از دست دادن بازده بالا
اتصال متراکم بالا ، آسان برای کارکرد
اعتبار بالا و ثبات
در تکرارپذیری و تبادل پذیری خوب است

 

III. III. Application: کاربرد:


تجهیزات تست
FTTX + LAN
فیبر نوری CATV
سیستم ارتباطات نوری
ارتباط از راه دور

 

 

پارامتر واحد LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5 / 125)
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
ضرر درج دسی بل .30.3 0.2 .30.3 .20.2
برگشت ضرر دسی بل 45 50 پوند 60 پوند 35
قابل تعویض دسی بل .20.2
تکرارپذیری دسی بل .20.2
دوام زمان >1000
دمای کارکرد درجه سانتیگراد -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی درجه سانتیگراد -45 ~ 85

پارامترهای محصول

 
 
اتصال دهنده پایان A اتصال دهنده فیبر نوری
پایان B LC ، یا SC ، FC ، ST ......
قطر کابل (میلی متر) 4.0mm / 7.0mm / 8.0mm
جنس ژاکت TPU
فیبر هسته 4،8،12 یا مشخص شده
حالت حالت تک چند حالته
طول موج عامل (nm) 1310/1550 850/1310
جلا UPC APC UPC
ضرر درج (Max.dB) 1.5 1.0
ضرر بازگشت (Min.dB) 50 35
مشخصات مکانیکی پلاگین 0001000N (کابل اصلی)
سوکت 00100N (کابل های شعبه)
مقطع تحصیلی IP68
زمان جفت گیری 500 دقیقه
دوام (Max.dB) 0.2
قابلیت جذب مجدد (Max.dB) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85

 
2.0mm 3.0mm فیبر نوری پچ سیم کابل 3m / 5m برای ارتباطات در فضای باز 0

 
 
 

 
 
 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات