خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45

دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45
دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45 دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45 دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45 دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45

تصویر بزرگ :  دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: دستگاه مینی Otdr
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 175x105x45mm / 0.56kg (حاوی باتری باشد)
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در هر ماه

دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45

شرح
نام: دستگاه مینی Otdr نوع: راه حل های FTTx
فاصله: 70/80/90 کیلومتر توان سنج: -50 ~ + 26 dBm
اتصالات: FC / SC / ST / LC گواهی: IEC 60794-2-10 / 11
منبع لیزر: 1310 / 1550nm مزیت - فایده - سود - منفعت: عملکرد نه در یک
برجسته:

1310 / 1550nm Mini Otdr Machine

,

RJ45 Cable Mini Otdr Machine

,

FC Connectors Mini Otdr Machine

                دستگاه مینی otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM / OLS / VFL / RJ45 / نقشه رویداد

 

کارکرد

 

1.از شارژ گنج شارژ پشتیبانی کنید ، نگران نباشید باتری کافی نیست

2.مطابق با استانداردهای بین المللی داده های آزمون با نرم افزار شبیه سازی کامل ، بنابراین گزارش شما ساده تر است

3.نوع بندر نور طراحی پورت ، به طوری که پورت نور ابزار برای حفاظت بهتر است

4.از دیسک U ، کارت SD و محافظت از داده های صادرات Micro USB پشتیبانی کنید

5.هر رابطی از ضبط صفحه پشتیبانی می کند.

6.عملکرد نه در یک

7.ظرفیت 4.3 اینچی تمام نمایبله صفحه لمسی از لمس پشتیبانی می کند صفحه نمایش

8.صفحه پانل شیشه ای معتدل را بشویید ، نگران خراش صفحه نباشید

9.نسخه افقی ، نسخه عمودی ، تلفیق کامل دو عادت عملکرد کاربر را پشتیبانی کنید

 

مشخصات فنی

 

 

محدوده اندازه گیری 100 متر،500 متر،2 کیلومتر،5 کیلومتر،10 کیلومتر،20 کیلومتر،40 کیلومتر،80 کیلومتر / 90 کیلومتر
وضوح نمونه برداری کمترین: 02متر
نقطه نمونه برداری 64، 000 نقطه
خطی بودن 0.05dB / dB
آستانه ضرر 0.01dB
وضوح از دست دادن 0.001dB
وضوح محدوده 0.01 متر
دقت دامنه ±(0.5 متر + دامنه × 3 × 10-5+ وضوح نمونه برداری) (به استثنای خطای ضریب شکست)
حافظه > 40000
VFL 10 میلی وات،CW / 2 هرتز
رابط داده 2 USB(نوع A × 1 را تایپ کنید،میکرو USB × 1) ،کارت SD
Sکرن 4.3 اینچ TFT-LCD (صفحه لمسی ظرفیت توزیع استاندارد)
باتری 3.7 ولت / 5200 میلی آمپر ساعت
درجه حرارت دمای کار:-10~+55؛دمای ذخیره سازی:-20~+80
رطوبت ≤95(بدون تراکم)
اندازه / وزن 175x105x45 میلی متر / 0.56کیلوگرم(حاوی باتری باشد)
آپیوست آداپتور برق ، باتری لیتیوم ، آداپتور FC ، کابل USB ، راهنمای سریع ، بسته قابل حمل
OPM نوع A را تایپ کنید:-10dBm ~ -70dBm ؛ نوع B:+ 26dBm ~ -50dBm
LS توان خروجی:-5dBm،فرکانس مدولاسیون:CW / 270Hz / 1KHz / 2KHz
تست کابل شبکه تست توالی سیم شبکه و هم ترازی سیم را پشتیبانی کنید

 

دستگاه مینی Otdr SM 1310 / 1550nm با کابل OPM OLS VFL RJ45 0

سفارش لیست:

مدل طول موج(نانومتر) محدوده دینامیکی(دسی بل) محدوده اندازه گیری(کیلومتر) توجه داشته باشید
توالی طول موج دوتایی
HCW3000-A22D 1310/1550 22/20 70  
HCW3000-A24D 1310/1550 22/24 80  
HCW3000-A26D 1310/1550 26/24 90  
دنباله تک طول موج
HCW3000-A20S 1550 20 70  
HCW3000-A22S 1550 22 80  

 

 
 
 

 

 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)