Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتابزار تست فیبر

Sumitomo T-400S ابزار فیبر نوری Trunk Fusion Splicer سه در یک گیره

Sumitomo T-400S ابزار فیبر نوری Trunk Fusion Splicer سه در یک گیره

    • Sumitomo T - 400S Fiber Optic Tools Trunk Fusion Splicer Three In One Clamp
    • Sumitomo T - 400S Fiber Optic Tools Trunk Fusion Splicer Three In One Clamp
    • Sumitomo T - 400S Fiber Optic Tools Trunk Fusion Splicer Three In One Clamp
  • Sumitomo T - 400S Fiber Optic Tools Trunk Fusion Splicer Three In One Clamp

    جزئیات محصول:

    محل منبع: ژاپن
    نام تجاری: Sumitomo
    گواهی: ISO9001
    شماره مدل: T - 400S

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد یک عدد در جعبه lplastic، سپس در کارتن
    قیمت: 1500-4000 USD per set
    جزئیات بسته بندی: 129 (W) x 195 (D) x 99 (H) mm (بدون خروج) 1.2 کیلوگرم (بدون باتری)، 1.3 کیلوگرم (با باتری BU-15)
    زمان تحویل: 5-8 روز
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    الیاف کاربردی: تنها / SMF (G.652)، MMF (G.651)، DSF (G.653)، NZDSF (G.655)، BIF (G.657) اندازه: 129 (W) x 195 (D) x 99 (H) mm (بدون خروج)
    مانیتور: صفحه نمایش LCD رنگی 4.3 اینچ ضبط تصویر Splice / Splice ذخیره سازی داده ها: 100 عکس / 10،000 داده اسپلیس (تنها حافظه داخلی)
    وزن: 1.2 کیلوگرم (بدون باتری)، 1.3 کیلوگرم (با باتری BU-15) چند گیره: ارائه شده، قابل استفاده برای فیبر پوشش داده شده 250 و 900μm، کابل 2 و 3mm jacket و کابل قطره ای مستط
    زبان: چینی، انگلیسی، فرانسوی، Português، اسپانیایی زمان تقسیم (معمولی): 7 ثانیه (حالت SM G652 سریع)
    زمان گرمایش (معمولی): 24 ثانیه (آستین FPS-61-2.6، حالت S60mm 0.25)

    Sumitomo T-400S فیبر فیبر نوری فیلیپس فیلیپس فیلیپس فیلیپس فیلیپس سه در یک گیره

    صفحه نمایش 1.5 اینچ رنگی رنگی با رزولوشن بالا، تصویر را می توان با توجه به موقعیت تبدیل کرد


    زمان اتصال دو زمانه: 10 ثانیه


    3. لوله لوله حرارت زمان: 25 ثانیه


    حالت حرارتی اتوماتیک


    5. باتری لیتیوم: قابل شارژ و تا 200 برابر اتصالات پیوسته و حرارت بعد از شارژ کامل


    6.X یا Y محور به طور جداگانه با 360 بار بزرگنمایی، و یا 220 بار همزمان


    7.Tutting-edge تکنولوژی پردازش تصویر


    فن آوری 8.New فیبر هسته فیبر، دقت افزایش، تکنولوژی PAS


    9. تکنولوژی جدید توسعه یافته ارائه مقاومت قوی و مقاوم در برابر گرد و غبار و گرد و غبار


    10. خودآزمایی اتوماتیک: نمایش بازرسی، بازرسی به جلو


    طول 11.Cleave: 9 ~ 16mm (0.25mm) 10 ~ 16mm (0.9mm)


    حالت 12.Splicing: خودکار و دستی و کامل خودکار


    13. ذخیره 6،000 گروه از آخرین نتایج splice


    14. تکنولوژی جدید فیبر هسته فیبر، دقت افزایش یافته است


    15. جدید فیبر نوری 3 در 1 برای سیمهای عایق شده لاستیکی، فیبر کتانی و فیبر نوری (فن آوری اختراع شده)


    16.New چند منظوره 1 + N ثابت (فن آوری اختراع شده)


    17.1 + N: یک لامپ 3 در 1 (برای سیم عایق لاستیکی، فیبر نوری، فیبر برهنه) و وسایل اختیاری

    (برای اتصال SC / LC / FC).

    موارد
    T-400S
    فیبر نوری
    الزامات
    تعداد فیبر / نوع پروفیل
    تک / SMF (G.652)، MMF (G.651)، DSF (G.653)،
    NZDSF (G.655)، BIF (G.657)
    طول برش
    5 تا 16 میلیمتر برای فیبر تک، 8 میلیمتر برای کابل رول
    استاندارد
    کارایی
    زمان تقسیم (معمولی)
    7 ثانیه (حالت SM G652 سریع)
    زمان گرمایش (معمولی)
    24 ثانیه (آستین FPS-61-2.6، حالت S60mm 0.25)
    برنامه ها
    برنامه های Splice
    حداکثر 150 برنامه اسپلیس را می توان انتخاب کرد
    برنامه های گرمایش
    حداکثر 50 برنامه اسپلایس را می توان انتخاب کرد
    توابع
    ضبط تصویر Splice
    / ذخیره اطلاعات ذخیره سازی
    100 عکس / 10،000 داده اسپلیس (تنها حافظه داخلی)
    چند گیره
    ارائه شده، قابل استفاده برای فیبر پوشش داده شده 250 و 900μm،
    سیم کشی جلیقه 2 و 3 میلیمتری و کابل قطره ای مستطیلی
    اندازه / وزن
    اندازه
    129 (W) x 195 (D) x 99 (H) mm (بدون خروج)
    وزن
    1.2 کیلوگرم (بدون باتری)، 1.3 کیلوگرم (با باتری BU-15)
    مانیتور
    صفحه نمایش LCD رنگی 4.3 اینچ
    شرایط عملکرد
    ارتفاع: 0 ~ 5000 متر، دما: -10 ~ + 50 درجه سانتی گراد،
    رطوبت: 0 ~ 95٪ RH (غیر متراکم)، سرعت باد: تا 15m / sec
    بروز رسانی نرم افزار
    اینترن

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.