Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتسیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

سنج سنج سنج سرعت سنج Poratble Wind Anmetometer با نور پشتی LCD

سنج سنج سنج سرعت سنج Poratble Wind Anmetometer با نور پشتی LCD

    • Poratble Wind Speed Measuring Device Anemometer Gauge With LCD Back Light
    • Poratble Wind Speed Measuring Device Anemometer Gauge With LCD Back Light
    • Poratble Wind Speed Measuring Device Anemometer Gauge With LCD Back Light
  • Poratble Wind Speed Measuring Device Anemometer Gauge With LCD Back Light

    جزئیات محصول:

    محل منبع: شنژن
    نام تجاری: HICORPWELL or OEM
    گواهی: CE,ISO
    شماره مدل: سنجش سرعت باد HCW638

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 عدد
    جزئیات بسته بندی: وزن خالص: 295 گرم اندازه: 220 * 65 * 30 میلی متر بسته بندی: جعبه هدیه Qty استاندارد برای هر کارتن: 1
    زمان تحویل: 5-9 روز کاری
    شرایط پرداخت: T/T
    قابلیت ارائه: مجموعه 100000/مجموعه در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    قدرت: باتری 9 ولت (شامل نمی شود) وزن / اندازه محصول: 295g / 220X65X30mm
    محدوده سرعت باد: 0.3 0.3 45m / s مقدار استاندارد در هر کارتن: 12PCS
    وزن ناخالص استاندارد کارتن: 11.89 کیلوگرم نمایش دادن: چراغ عقب LCD
    بسته بندی محتوا: راهنمای کاربر 1pc anemometer 1pc تابع: اندازه گیری سرعت باد

    سنج سنج سنج سرعت سنج دیجیتال سنج سنج سرعت باد 45 متر متر بر ثانیه با داده های اندازه گیری دما

    بادسنج سرعت باد دستگاهی است که برای اندازه گیری سرعت باد استفاده می شود و یک وسیله ایست رایج در ایستگاه های هواشناسی است. "Anemos" ،

    به معنای باد است و از آن برای توصیف هر وسیله اندازه گیری سرعت هوا استفاده شده در هواشناسی یا آیرودینامیک استفاده می شود.

    بادسنج ها به طور گسترده در زمینه های مختلف مانند گرمایش ، تهویه ، تهویه مطبوع ، حفاظت از محیط زیست ، انرژی استفاده می شود

    نظارت بر حفاظت ، هواشناسی ، کشاورزی ، یخچال ، خشک کردن ، بررسی بهداشت کار ، کارگاه تمیز ، فیبر شیمیایی و

    منسوجات ، جنبه های مختلف آزمایشگاه بادی ، اهداف وسیع.

    امکانات:

    اندازه گیری سرعت و دما 1.Wind
    2. گزینه های واحد اندازه گیری سرعت و دما باد
    3. نگه داشتن داده ها
    4. اندازه گیری حداکثر / حداقل / aVG / مس
    5. چراغ پشت LCD
    6. خودکار خاموش است

    دامنه اندازه گیری سرعت باد
    0.3 0.3 45m / s
    دقت سرعت باد
    ± 3٪ rdg + 0.1
    واحدهای سرعت باد
    m / s ، Ft / min ، گره ، کیلومتر در ساعت ، مایل در ساعت
    اندازه گیری فعلی / میانگین
    V
    دامنه اندازه گیری دما
    0 ~ 45
    دما وضوح
    0.2
    ℃ / ℉ انتخاب
    V
    نمایشگر نور پس زمینه
    V
    نشانگر باتری کم
    V
    عملکرد نگهدارنده داده
    V
    وضوح
    0.1m / s
    اندازه گیری حداکثر و حداقل
    V
    خاموش شدن خودکار
    V
    منبع تغذیه
    باتری 9 ولت (شامل نمی شود)
    وزن / اندازه خالص محصول
    295g / 220 * 65 * 30mm
    بسته بندی محتوا
    1PC AS836 1PC راهنمای کاربر
    شرایط بهره برداری
    رطوبت: 80٪ واحد اصلی RH: 0C تا 50C Vane: 0C تا 60C
    شرایط نگهداری
    رطوبت: 0 تا 90٪ RH واحد اصلی: 0C تا 50C Vane: 0 تا 60C
    بسته بندی محتوا
    راهنمای کاربر 1pc anemometer 1pc

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.