Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتسیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

بیشترین نیروی قدرت هیبریدی خورشیدی Wind Wind Turbine Wind 1m / s

بیشترین نیروی قدرت هیبریدی خورشیدی Wind Wind Turbine Wind 1m / s

    • Most Spectacular Solar Wind Hybrid Power System Small Wind Turbine 1m / s
    • Most Spectacular Solar Wind Hybrid Power System Small Wind Turbine 1m / s
  • Most Spectacular Solar Wind Hybrid Power System Small Wind Turbine 1m / s

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC & Intetek
    شماره مدل: توربین بادی 500 وات 48 وات

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا 0.37 CBM
    زمان تحویل: 15 روز کاری
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 200 پیک در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: توربین ژنراتور توربین بادی 500 وات 48 وات تیغه تعداد: 7 (3 Darius & 4 Savonius)
    رنگ: سیلور و سفارشی مزیت: تکنولوژی پراکندگی مغناطیسی
    شروع سرعت باد: 1 متر / ثانیه ابعاد (ارتفاع / قطر): Ø1324mm / 1457mm
    وزن خالص: 42 کیلوگرم وزن حجم: 88 کیلوگرم
    کاهش سرعت باد: 15 متر / ثانیه سرعت باد بقا: 60 متر / ثانیه
    برجسته:

    hybrid generator system

    ,

    hybrid power system

    بیشترین نیروی قدرت هیبریدی خورشیدی Wind Wind Turbine Wind 1m / s

    1. جزئیات سریع:

    • نام: ژنراتور باد Maglev Wind 500w-48V
    • کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی قوی برای برق مسکونی
    • رنگ و رنگ سفارشی

    2. توضیحات:

    این توربین های بادی با عمق محور 500 وات عمود بر فرآیند بهبود مستمر،

    که شامل طراحی بیرونی، طراحی ابزار، مهندسی برق، مهندسی پویا، مکانیک قدرت، مهندسی هوایی هواپیما، آزمایش تونل باد، حفاظت روشنایی، تکنیک های شبیه سازی کامپیوتری و سایر تخصص های مختلف است.

    3. ویژگی های اصلی:

    • تکنولوژی پراکندگی مغناطیسی
    • مستقل از جهت باد
    • راه اندازی سریع با سرعت باد 1m / s
    • بازده بالاتر در مقایسه با سنتی HAWT
    • حتی در آشفتگی کار می کند
    • ظاهر بصری خشنود
    • زندگی طراحی: حداقل 20 سال
    • نویز: توسط مرکز بازرسی کیفیت ماشین آلات ملی چین در 12 مگابیت بر ثانیه تست شده است: <40db
    • بنیاد برج سازنده باد Maglev Wind 600w برای منطقه قطب جنوب
    • ساخت توربین با مقاومت 60 m / s (132 مگاوات ساعت)
    • رطوبت و سازگاری با تمام شرایط محیطی ممکن است به دلیل مواد آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ

    4. برنامه های کاربردی:

    این واحد یک راه حل جامع، قابل اعتماد و کاملا سفارشی برای تکرار کننده های Telecoms، ایستگاه شارژ توسط خورشیدی و باد فراهم می کند و همچنین برای تامین برق به خانه بسیار مناسب است.

    شماره مدل

    WT-300

    WT-400

    WT-500

    WT-1000

    WT-3000Ⅰ

    WT-3000II

    امتیاز قدرت

    300 وات

    400 وات

    500 وات

    1000 وات

    3000W

    3000W

    اندازه

    (قطر / ارتفاع)

    1240 / 1080MM 1240/1120 مگابایت 1324/1457 مگابایت 2500/2300 مگابایت 3500/3370 مگابایت 4600/4200 مگابایت

    وزن توربین

    27 کیلوگرم 29 کیلوگرم 42 کیلوگرم 180 کیلوگرم 510 کیلوگرم 790 کیلوگرم

    مواد تیغه

    آلیاژ آلومینیوم

    شماره تیغه

    3

    شروع

    سرعت باد

    1.3 متر / ثانیه 1.3 متر / ثانیه 1.3 متر / ثانیه 1.5 متر / ثانیه 2 متر / ثانیه 3 متر / ثانیه

    ببر

    سرعت باد

    2.7 متر بر ثانیه 2.7 متر بر ثانیه 3 متر / ثانیه 3.5 متر / ثانیه 3.5 متر / ثانیه 4 متر / ثانیه

    سرعت باد معتبر

    12 متر / ثانیه 12 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه

    قطع کردن

    سرعت باد

    15 متر / ثانیه

    بقا

    سرعت باد

    65 متر / ثانیه 65 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه

    نوع ژنراتور

    3 فاز AC

    کنترل کننده

    ولتاژ خروجی

    12 ولت یا 24 ولت

    12 ولت یا 24 ولت

    24 ولت یا 48 ولت

    48V

    48V

    96 وات

    کنترل کننده

    جریان خروجی

    <20Amp

    <20Amp

    <30Amp

    <50Amp

    <130Amp

    <130Amp

    کنترل کننده

    سیستم ترمز

    بیش از سرعت اتوماتیک ترمز سه فاز کوتاه

    دمای محیط

    . -40 ~ 50 ℃

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.