Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

فیبر نوری SMF-28 657A1 دارای فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری است

فیبر نوری SMF-28 657A1 دارای فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری است

    • SMF-28 657A1 Bare Optical Fiber Cable Spools Bare Optical Fiber
    • SMF-28 657A1 Bare Optical Fiber Cable Spools Bare Optical Fiber
    • SMF-28 657A1 Bare Optical Fiber Cable Spools Bare Optical Fiber
    • SMF-28 657A1 Bare Optical Fiber Cable Spools Bare Optical Fiber
  • SMF-28 657A1 Bare Optical Fiber Cable Spools Bare Optical Fiber

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: China
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: فیبر نوری SMF-28 657A1 دارای فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری است

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10KM
    قیمت: negotiation
    Packaging Details: Standard length: 2km/roll (as per your requirements)
    Payment Terms: Western Union, L/C, T/T
    Supply Ability: 1000KM Per Month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: G652 / G657 250um فیبر لخت Colorcoat Color: آبی، زرد، آبی یا دیگران
    هدف کابل: ODTR یا FO کابل 1310 نانومتر: 0.36-0.22 DB / Km
    1550 نانومتر: 0.5-0.4 DB / Km فیبر: G652D، G657A
    گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 اتصالات: می تواند به عنوان درخواست شما اضافه شود، SC / LC / FC / ST و غیره

    فیبر نوری SMF-28 657A1 دارای فیبر نوری فیبر نوری فیبر نوری است

    رول فیبر نان دارای عملکرد خوبی در صنعت می باشد، در حالی که حفظ سازگاری
    با فیبر نوری فعلی، تجهیزات، شیوه ها و روش ها.
    هنگام استفاده در فیبر ساختگی OTDR، OTDR را به لینک زیر آزمایش متصل می کند، درج
    از دست دادن و بازتاب اتصال نزدیک به پایان.
    الیاف Dummy OTDR در ارتباط با OTDR برای اندازه گیری از دست دادن پیوند کامل فیبر استفاده می شود.
    این فیبر فیبر نوری تک حالت تک حالت در هنگام برخورد با شعاع های کوچکتر خم می شود
    عملا هیچ تلفیقی از سیگنال ندارد. این بهترین دستیار شما در آزمایش پروژه است.

    برای آزمایش پروژه، هر دو فیبر G.652 و G.657A نوعی الیاف خالص در دسترس هستند.

    امکانات:

    • فیبر تک حالت تک طیف
    • شعاع کوچک کوچک شدن بزرگ، مطابق با استانداردهای G.657A یا G.652D است
    • مقدار خفیف کوچک
    • مناسب برای هر محیط تست نوری
    • G652 / G657 250um فیبر لخت
    • اتصالات را می توان به عنوان به درخواست شما، SC / LC / FC / ST و غیره اضافه شده است
    • طول استاندارد: 2km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)



    مشخصات فنی:


    پارامترهای فیزیکی
    نوع فیبر حالت تک
    قطر فیبر پوشش داده شده 250 مترمربع
    قطر فیبر باری 125um
    Min Macrobending Radus 33 میلیمتر (G.652D) / 15 میلیمتر (G.657A)
    ارزش تضعیف معمول
    طول موج 1310 نانومتر 0.33 ~ 0.35 dB / km
    1490 نانومتر طول موج کار 0.21 ~ 0.24dB / km
    1550 نانومتر طول موج کار 0.19 ~ 0.20dB / km
    1625nm طول موج کار 0.21 ~ 0.23dB / km

    سرویس نصب:


    رنگ کابل: قرمز، بنفش، سفید، سیاه، نارنجی و صورتی می تواند سفارشی شود.


    ترکیب بوت دو رنگ. قرمز آبی، قرمز سیاه، آبی سفید، سفید سبز، زرد آبی،

    سیاه و سفید و غیره


    چاپ کابل. SM / MM، کابل OD، کت کابل، طول، پارامترها، مشخصات

    می توان بر روی کابل چاپ کرد.


    برچسب کابل تگ پرچم و تگ wrap-around برای گزینه ها، اطلاعات برچسب گذاری شده را می توان سفارشی کرد.

    طول سفارشی هر طول می تواند سفارشی به عنوان مورد نیاز شما.


    برچسب سفارشی برچسب کاغذ بر روی کیسه بسته بندی می تواند با اطلاعات مورد نیاز خود ساخته شود.


    بسته بندی سفارشی کارتن براون را می توان با لوگوی خود چاپ کرد.

    شماره بخش

    شرح

    فیبر ROLL-SM10

    SM G652D، 1KM،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر ROLL-SM20

    SM G652D، 2KM


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،


    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر ROLL-MM10

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 1KM،


    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-MM20

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 2KM،


    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-SM710

    SM G657A، 1KM،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر ROLL-SM720

    SM G657A، 2KM


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،


    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر ROLL-OM310

    OM3، 1KM


    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-OM320

    OM3، 2KM


    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است


    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.