Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

100m / 500m / 1km فیبر نوری OTDR راه اندازی کابل قرقره SM G657A1 فیبر نوری باریک

100m / 500m / 1km فیبر نوری OTDR راه اندازی کابل قرقره SM G657A1 فیبر نوری باریک

    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
    • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber
  • 100m/500m/1km Fiber Optic OTDR Launch Cable Spool  SM G657A1 Bare  Optical Fiber

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: China
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    Model Number: Bare Optical Fiber Spool OTDR Cable

    پرداخت:

    Minimum Order Quantity: 10KM
    قیمت: negotiation
    Packaging Details: Standard length: 2km/roll (as per your requirements)
    Payment Terms: Western Union, L/C, T/T
    Supply Ability: 1000KM Per Month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: فیبر برهنه G652 / G657 250um رنگ پالتو: آبزی ، زرد ، آبی یا دیگران
    هدف کابل: کابل ODTR یا FO 1310nm: 0.36-0.22 DB / Km
    1550nm: 0.5-0.4 DB / Km فیبر: G652D ، G657A
    گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 اتصالات: طبق درخواست شما می توانید SC / LC / FC / ST و غیره اضافه کنید

    فیبر نوری 100m / 500m / 1km OTDR OTDR راه‌اندازی کابل Spool SM G657A1

    فیبر نوری 100m / 500m / 1km OTDR OTDR راه‌اندازی کابل Spool SM G657A1

    یک کابل پرتاب OTDR ، که OTDR را به تست تحت پیوند وصل می کند ، از دست رفتن درج را افشا می کند
    و بازتاب اتصال نزدیک پایان
    یک حلقه فیبر هم به عنوان کابل پرتاب و هم به عنوان کابل در خدمت است.

    آنها همچنین کابل های سرکوبگر پالس ، سیم های پرتاب ، لامپ های پرتاب ، دریافت کابل ها یا حلقه های فیبر هستند.

    الیاف OTDR Dummy طراحی شده است تا در رابطه با OTDR برای اندازه گیری از دست دادن کامل لینک استفاده شود

    یک فیبر یک حلقه فیبر هم به عنوان کابل پرتاب و هم به عنوان کابل در خدمت است.

    • فیبر برهنه G652 / G657 250um
    • اتصالات را می توان مطابق درخواست شما ، SC / LC / FC / ST و غیره اضافه کرد
    • طول استاندارد: 2km / roll (طبق نیاز شما)


    مشخصات فنی:

    مشخصات انتقال

    SM
    (1310/1550 نانومتر)

    50/125
    (850/1300 نانومتر)

    62.5 / 125
    (850 / 1300nm)

    حداکثر میرایی (dB / km) 0.4 / 0.30 3.5 / 1.5 3.5 / 1.5
    ضعف معمولی (dB / km) 0.35 / 0.21 3.1 / 1.0 3.0 / 1.0
    پهنای باند مینی (Mhz.km) - 400/400 160/500


    توجه: کابل های پرتاب OTDR را می توان با کانکتورهای خاصی مانند FC-FC ، SC-SC ، FC-SC اضافه کرد
    ST-ST و غیره
    لطفا هنگام سفارش به نوع اتصال توجه کنید.

    قسمت شماره

    شرح

    فیبر-ROLL-SM10

    SM G652D ، 1KM ،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC

    اختیاری

    فیبر-ROLL-SM20

    SM G652D ، 2KM ،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC ، SC / UPC ، ST / UPC ، SC / APC ، FC / APC ،


    LC / UPC ، LC / APC اختیاری

    فیبر-ROLL-MM10

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um) ، 1 کیلومتر ،


    اتصال دهنده؛ FC / PC ، SC / PC ، ST / PC ، LC / PC اختیاری

    فیبر-ROLL-MM20

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um) ، 2KM ،


    اتصال دهنده؛ FC / PC ، SC / PC ، ST / PC ، LC / PC اختیاری

    فیبر-ROLL-SM710

    SM G657A ، 1KM ،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC

    اختیاری

    فیبر-ROLL-SM720

    SM G657A ، 2KM ،


    اتصال دهنده؛ FC / UPC ، SC / UPC ، ST / UPC ، SC / APC ، FC / APC ،


    LC / UPC ، LC / APC اختیاری

    فیبر-ROLL-OM310

    OM3 ، 1 کیلومتر ،


    اتصال دهنده؛ FC / PC ، SC / PC ، ST / PC ، LC / PC اختیاری

    فیبر-ROLL-OM320

    OM3 ، 2KM ،
    اتصال دهنده؛ FC / PC ، SC / PC ، ST / PC ، LC / PC اختیاری





    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.