Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولات

سیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

سیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

(17)
چین Residential Electricity Hybrid Generator System , Lamp Solar Hydro Hybrid System کارخانه

Residential Electricity Hybrid Generator System , Lamp Solar Hydro Hybrid System

سیستم خورشیدی توربین بادی توربو توربین بادی توربین بادی 24 ساعته 1. جزئیات سریع: نام: ژنراتور باد Maglev Wind 300w-24V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی قوی برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی، سیلور و customrized 2. ت... ادامه مطلب
2018-12-29 15:45:12
چین Intetek Solar Wind Hybrid Power System 300W 24V Customrized Color Higher efficiency کارخانه

Intetek Solar Wind Hybrid Power System 300W 24V Customrized Color Higher efficiency

سیستم خورشیدی توربین بادی توربو توربین بادی توربین بادی 24 ساعته 1. جزئیات سریع: نام: ژنراتور باد Maglev Wind 300w-24V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی قوی برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی، سیلور و customrized 2. ت... ادامه مطلب
2018-12-29 15:46:41
چین Off Grid Solar Wind Hybrid Power System 600W 48V Wind Turbine Magnetic Levitation Technology کارخانه

Off Grid Solar Wind Hybrid Power System 600W 48V Wind Turbine Magnetic Levitation Technology

سیستم قدرت هیبریدی بادی خورشیدی توربین بادی 600 و 48 ولت 1. جزئیات سریع: نام: Maglev Wind Generator 600w-48V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی شدید برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی ، باریک و سفارشی 2. توضیحات: این ت... ادامه مطلب
2020-01-27 16:44:59
چین ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت کارخانه

ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت

ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی تجدید پذیر 1. جزئیات سریع: نام: ژنراتور باد Maglev Wind 500w-48V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادوام قوی برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی، سیلور و customrized 2. ... ادامه مطلب
2020-10-16 15:19:01
چین Generator Wind Turbine Hybrid Electric System 600W 48V With Utility Design کارخانه

Generator Wind Turbine Hybrid Electric System 600W 48V With Utility Design

توربین بادی توربین بادی 600W 48V توربین بادی Smart Energy Power Application 1. جزئیات سریع: نام: ژنراتور باد Maglev Wind 600w-48V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی قوی برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی، سیلور و ... ادامه مطلب
2020-10-16 15:17:47
چین Off Grid Solar And Diesel Generator Hybrid System , 300W 24V Solar Hybrid Ups System کارخانه

Off Grid Solar And Diesel Generator Hybrid System , 300W 24V Solar Hybrid Ups System

سیستم خورشیدی توربین بادی توربو توربین بادی توربین بادی 24 ساعته 1. جزئیات سریع: نام: ژنراتور باد Maglev Wind 300w-24V کاربرد: ژنراتور در منطقه بادی قوی برای برق مسکونی رنگ: قرمز و آبی، سیلور و customrized 2. ت... ادامه مطلب
2020-10-16 15:17:45
چین سنج سنج سنج سرعت سنج Poratble Wind Anmetometer با نور پشتی LCD کارخانه

سنج سنج سنج سرعت سنج Poratble Wind Anmetometer با نور پشتی LCD

سنج سنج سنج سرعت سنج دیجیتال سنج سنج سرعت باد 45 متر متر بر ثانیه با داده های اندازه گیری دما بادسنج سرعت باد دستگاهی است که برای اندازه گیری سرعت باد استفاده می شود و یک وسیله ایست رایج در ایستگاه های هواشناسی ... ادامه مطلب
2020-02-10 12:01:07
Page 2 of 2|< 1 2 >|
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.