خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode
large.img.alt
SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

تصویر بزرگ :  SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: ISO9001;2015
شماره مدل: دیود لیزری کواکسیال 1310nm 2.5G FP & DFB
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 تنظیم
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته کواکسیال DFB
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T
قابلیت ارائه: 2000 عدد در هفته

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

شرح
تایپ کنید: دیود لیزری کواکسیال 1310 نانومتر FP & DFB طول موج: 1310 نیوتن متر
جداسازی (ISO): 30 دسی بل لیزر: DFB و FP
Max. حداکثر Reverse Voltage ولتاژ معکوس: 15 (PD) ولتاژ رو به جلو: نوع: 1.1mA حداکثر: 1.6mA
محدوده خروجی قدرت: 5.0 مگاوات (CW FP) ، 10 میلی وات (CW DFB) بسته بندی: بسته کواکسیال 1310 FP & DFB
پهنای باند مدولاسیون (FP): 1.25-2.5 گیگاهرتز (2mW) پهنای باند مدولاسیون (DFB): .25-4.25 گیگاهرتز (2mW)
برجسته:

دیود لیزری کواکسیال 1310 نانومتر

,

دیود لیزری کواکسیال DFB 2.5 گیگاهرتز

,

دیود لیزری DFB 1310 نانومتر

SC /FC /LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9 /125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode

 

 

این دیودهای لیزری به گونه ای طراحی و ساخته شده اند که کاملاً با دستورالعمل اتحادیه اروپا 2011/65/EU مطابقت داشته باشند -
محدودیت استفاده از برخی مواد خطرناک (RoHS) در تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی.

شما می توانید طول فیبر و نوع فیبر ، مانند 1 متر ، فیبر SM را سفارشی کنید ، یا همچنین می توانید فیبر 1.5M 62.5/125 MM را انتخاب کنید.

 

1 ، حداکثر رتبه مطلق (Tc = 25)

 

پارامتر سمبل رتبه بندی ها واحد
جریان عملیاتی اگر (LD) یازدهم+20 mA
ولتاژ معکوس Vr (LD) 2.0 V
جریان عملیاتی اگر (PD) 2 mA
ولتاژ معکوس Vr (PD) 15 V
دمای کارکرد توپر -40 ~+85
دمای ذخیره سازی Tstg -40 ~+85
دمای جوشکاری Tsld 260/10

 

2. مشخصات نوری و الکتریکی (Tc = 25)

 

پارامتر سمبل حداقل تایپ کنید حداکثر واحد شرایط آزمایشی
جریان آستانه نهم 4   15 mA CW
ولتاژ رو به جلو ووپ   1.2 1.5 V CW ، If = Iop
قدرت خروجی نوری Pf 1   4 مگاوات CW ، اگر = Ith+20mA
طول موج مرکز FP λc λc-20 λc λc+20 نانومتر λc = 1270 ~ 1650
DFB λc λc-10 λc λc+10 نانومتر
CWDM λc λc-3 λc λc+3 نانومتر
زمان ظهور/سقوط (90 10 10)٪ Tr/Tf     0.4 nS If = Ith ، Po = Pf (10-90)٪
مانیتور کنونی من هستم 100   1000 uA CW ، P0 = Pf
ظرفیت جPD   10 15 PF VRD= 5 ولت
جریان تاریک شناسه     1 nA VRD= 5 ولت
نسبت سرکوب حالت جانبی SMSR 35 40   dB CW ، Po = 5mW
انزوا ISO 30     dB  

 

با توجه به نیاز مشتری خارج از طراحی فیبر قدرت ؛نسبت سرکوب حالت جانبی فقط برای ماژول لیزری DFB اعمال می شود.

 

محدوده طول موج لیزری FP ± 20 نانومتر ؛محدوده طول موج دیود لیزری DFB ± 10 نانومتر ، محدوده طول موج دیود لیزری CWDM ± 3 نانومتر

 

3. ویژگی ها

 

بسته بندی کواکسیال FP & DFB

مونیتور InGaAs/PIN داخلی

قابلیت اطمینان بالا ، عمر طولانی

 

4. برنامه های کاربردی

 

فرستنده نوری یا سیگنال تاریخ

فرستنده نوری سیگنال آنالوگ

ماژول نوری Bidi و فرستنده های نوری

ابزار آزمایش

 

5. LD PinASSIGNMENT

 

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode 0

 

6. اطلاعات خریداری کنید دیود لیزری LD-XXX-XXXX-XXX بسته کواکسیال

 

 

-ایکس ایکس ایکس -ایکس ایکس ایکس ایکس -ایکس ایکس ایکس
نوع بسته بندی نوع conncetor را بنویسید

بسته بندی

سلسله

LD را تایپ کنید طول موج قدرت

پی دی پی

پین ector

نرخ تاریخ ایزوله کننده A&V ROHS
فیبر Rec

P: فیبر

 

R: ظرف

F: FC/UPC

S: SC/UPC

T: ST/PC

FA: FC/APC

SA: SC/APC

N: نه

A: FC-1

B: FC-2

C: FC-3

D: SC

E: ST

1: نوع 1

2: نوع 2

3: نوع 3

4: نوع 4

5: نوع 5

نه: ر

D: DFB LD

 

F: FP LD

31: 1310 نانومتر

55: 1550 نانومتر

51: 1510 نانومتر

53: 1530 نانومتر

57: 1570 نانومتر

05: 0.5 میلی وات

10: 1.0 میلی وات

20: 2.0 میلی وات

30: 3.0 میلی وات

40: 4.0 میلی وات

A: نوع A

B: نوع B

C: نوع C

1: 1.25 گیگابایت بر ثانیه

2: 2.5 گیگابایت بر ثانیه

G: ایزوله کننده

 

نه هیچ چیز. نه چیزی نیست

R: گذراندن ROHS

 

نه هیچ چیز. نه چیزی نیست

 

شماره قطعه PFA2-F3110A-1GR است ، این بدان معناست که دیود راه اندازی طول موج FP LD 1310 نانومتر ، خروجی پین از نوع A ، قدرت 1 مگاوات است.

 

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode 1

 

SC/FC/LC APC فیبر نوری Pigtail SM 9/125um 1310nm 2.5GHz FP & DFB Coaxial Laser Diode 2

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)