Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

دیود فیبر لیزری فیبر با گیرنده FTTH مخزن

دیود فیبر لیزری فیبر با گیرنده FTTH مخزن

    • Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​
    • Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​
    • Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​
    • Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​
  • Fiber Laser PIN Diode With Receptacle FTTH Receiver​

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: ISO9001;2015
    شماره مدل: گیرنده FTTH

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 ست
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: جعبه ESD
    شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T
    قابلیت ارائه: 500 عدد در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع: گیرنده FTTH مسئولیت پذیری بالا: .0.85A / W 1310nm ≥o.90nm 1550nm
    جریان فعلی: 30 ولت نوع لیزر: لیزر فیبر
    پرداخت: TT / PAYPAL حداکثر: 15 (PD)
    گزینه های طول: گزینه 0.1 ~ 1 میلیون فیبر: SM 9/125
    قدرت: 2 مگاوات بسته بندی: جعبه ESD
    برجسته:

    FTTH Fiber Laser PIN Diode

    ,

    30V Fiber Laser PIN Diode

    ,

    SM 9/125 Fiber PIN Diode

    دیود PIN با گیرنده FTTH Receptacle

    گیرنده FTTH و دیود PIN همراه با ظرف

     

    1. ویژگی ها:

     

    پاسخگویی بالا: .0.85A / W 1310nm ≥o.90nm 1550nm

    پاسخ فرکانس 2 گیگاهرتز

    جریان کم تاریک ، بازده کم

    حساسیت بالا

    بسته کواکسیال ، جوشکاری با لیزر

    پاسخ سریع نبض

    قابلیت اطمینان بالا و عمر طولانی

     

    2. برنامه ها:

     

    گیرنده نوری آنالوگ

    تجهیزات تست

    شبکه FTTH

    مسیر CATV به جلو / بازگشت

    مانیتورهای EDFA

    سیستم انتقال نوری

     

    3. حداکثر رده بندی مطلق Tc = 25 درجه سانتیگراد:

     

    پارامتر سمبل رتبه بندی واحد
    قدرت اشباع Ps 10.0 مگاوات
    جریان رو به جلو اگر 10.0 mA
    ولتاژ معکوس Vr 30 V
    دمای کار بالا -40 ~ + 85 درجه سانتیگراد
    دمای ذخیره سازی Tstg -40 ~ + 125 درجه سانتیگراد
     

     

    4. مشخصات نوری و الکتریکی Tc = 25 درجه سانتیگراد:

     

    پارامتر سمبل حداقل تایپ کنید حداکثر واحد شرایط آزمایشی
    عامل طول موج λ 1100 1310 1650 نانومتر  
    مسئولیت R 0.85 0.9   A / W Vr = 5V ، λ = 1310nm
    0.9 0.95   A / W Vr = 5V ، λ = 1550nm
    جریان تاریک شناسه   0.5 1.0 nA Vr = 5 ولت
    ظرفیت ج   0.3 1.0 pF Vr = 5 ولت
    زمان ظهور / زمان سقوط Tr / Tf     0.3 ns Vr = 5 ولت ، 10 ~ 90
    پهنای باند Bw 2.5     گیگاهرتز Vr = 5 ولت
     

     

    5. انتساب پین PD:

                                                                                 دیود فیبر لیزری فیبر با گیرنده FTTH مخزن 0

                                                                                

                                                        

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       دیود فیبر لیزری فیبر با گیرنده FTTH مخزن 1

     

     

     

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات