خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB

Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB
1310nm 2.5G DFB Analog Laser Diode Fiber Optic Pigtail
Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB

تصویر بزرگ :  Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: ISO9001;2015
شماره مدل: دیود لیزر آنالوگ 1310 نانومتری 2.5G DFB با Pigtail
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 ست
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته کواکسیال DFB
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T
قابلیت ارائه: 500 عدد در هفته

Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB

شرح
نوع: دیود لیزر طول موج: 1210 ~ 1610nm
انزوا: 30dB نوع لیزر: لیزر فیبر
پرداخت: TT / PAYPAL حداکثر: 15 (PD)
گزینه های طول: گزینه 0.1 ~ 1 میلیون فیبر: SM 9/125
قدرت: 2 مگاوات بسته بندی: بسته کواکسیال DFB
برجسته:

Pigtail فیبر نوری DFB 1310nm

,

Pigtail فیبر نوری 2.5G

,

Pigtail فیبر نوری 0.5mW

 

دیود لیزر آنالوگ 1310 نانومتری 2.5G DFB با Pigtail

 

1. ویژگی ها

 

دیود لیزر DFB یا FP

مانیتور داخلی InGaAs

قابلیت اطمینان بالا

عمر طولانی

جوشکاری با لیزر ثابت است

کانکتورهای مختلف

قدرت مختلف خارج (0.5mW ~ 10mW)

 

2. برنامه ها

 

فرستنده نوری سیگنال داده

فرستنده نوری سیگنال آنالوگ

ماژول Bidi نوری و گیرنده نوری

ابزار آزمایش

ماژول گیرنده گیرنده

مخابرات

 

 

3. رتبه بندی Absoulte Maximun (Tc = 25)

 

پارامتر سمبل رتبه بندی واحد
جریان عملیاتی LD اگر (LD) Ith + 20 mA
ولتاژ معکوس LD Vr (LD) 2.0 V
جریان عملیاتی PD If (PD) 2 mA
ولتاژ معکوس PD Vr (PD) 15 V
دمای کار تاپ -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی Tstg -40 ~ + 85
دمای جوشکاری Tsld 10/260 ℃ / S


4. ویژگی های نوری و الکتریکی (Tc = 25)

 

پارامتر سمبل حداقل تایپ کنید حداکثر واحد شرایط آزمایشی
آستانه جریان Ith 5   15 mA CW
ولتاژ جلو ووپ   1.1 1.6 V CW ، اگر = Iop
توان خروجی نوری pp 0.2   5 مگاوات CW ، اگر = Ith + 20mA
طول موج مرکز λc λ-20 λ λ + 20 نانومتر CW ، P0 = Pf
λ-5 λ λ + 5
λ-3 λ λ + 3
زمان ظهور / سقوط (10 ~ 90) Tr / Tf     0.4 nS If = Ith ، Po = Pf (10-90)٪
نظارت بر جریان من هستم 0.1   1 mA CW ، P0 = Pf
ظرفیت PD Cpd   10 15 PF VRD = 5 ولت
جریان تاریک PD شناسه     1 nA VRD = 5 ولت
جیره سرکوب حالت جانبی SMSR 30 35   دسی بل CW ، Po = 5mW
مقره ایسو 30     دسی بل  

 

5 ، اطلاعات سفارش:

 

-ایکس ایکس ایکس -ایکس ایکس ایکس ایکس -ایکس ایکس ایکس
پیاده نوع اتصال بوت کردن مواد طول موج قدرت سنجاق زدن نرخ تاریخ مقره ROHS
Pigtail Rec

P: الیاف قلمی

R: ظرف

F: FC / UPC

FA: FC / APC

S: SC / UPC

SA: SC / APC

T: ST / UPC

N: نه

A: FC-1

B: FC-2

C: FC-3

D: SC

E: ST

F: LC

1: نوع 1

2: نوع 2

3: نوع 3

4: نوع 4

5: نوع 5

N: Rec

D: DFB

F: FP

3: 1310 نانومتر

5: 1550 نانومتر

27: 1270nm

51: 1510 نانومتر

...

61: 1610 نانومتر

05: 0.5 میلی وات

10: 1.0 مگاوات

...

80: 8.0 مگاوات

A: نوع A

B: نوع B

C: نوع C

1: 1.25 گرم

2: 2.5 گرم

3: 3G

...

10: 10 گرم

G: مقره

DG: مقره دو مرحله ای

نه نه

R: عبور Rohs
 

 

مانند HCW-PFA2-F3110A-1GR ، این بدان معنی است که: HCWمارک hicropwell است ، LD یعنی دیود لیزر ،

پ به معنی الیاف قلمی است ، FA به معنی اتصال دهنده FC / APC ، 2 یعنی بوت نوع 2 ، F یعنی دیود لیزر FP ،

31 یعنی 1310nm ، 10 یعنی 1.0 مگاوات ، آ به معنی انتساب پین نوع A است ،

1 گرم به معنی 1.25G با عایق و ROHS عبور داده شده است.

 

Pigtail فیبر نوری دیود لیزر آنالوگ 1310nm 2.5G DFB 0

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)