خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال

ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال
Digital 10G GPON Bosa 1310nm DFB Laser Diode Module
ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال

تصویر بزرگ :  ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال

جزئیات محصول:
محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: ISO9001;2015
شماره مدل: ماژول دیود لیزری Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 ست
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته کواکسیال DFB
شرایط پرداخت: Western Union، L / C، T / T
قابلیت ارائه: 500 عدد در هفته

ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال

شرح
نوع: ماژول دیود لیزری Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb مدل شماره: ماژول دیود لیزر Dfb
پرداخت: TT / PAYPAL قدرت: 1-3 مگاوات
بسته بندی: بسته کواکسیال DFB نام: ماژول دیود لیزر
فیبر: 0.9 میلی متر SM 9/125 نرخ داده: 1.25G-6.0G
برجسته:

ماژول دیود لیزر DFB

,

ماژول دیود لیزر 1310nm

,

ماژول دیود لیزر GPON Bosa

ماژول دیود لیزری Digtail 10g GPON Bosa 1310nm Dfb

 

مسئولیت پذیری بالا

جریان تاریک کوچک

قابلیت اطمینان بالا

برنامه های کاربردی

FTTH ، SDH ، SONET

 

خصوصیات نوری و الکتریکی

 

مولفه های نماد حداقل نوع حداکثر واحد شرایط آزمون
منبع تغذیه Vcc 3.0 3.3 3.6 V  
جریان فعلی Icc   44 60 mA بدون بار
مسئولیت افتراقی Rd 1.4   3.0 mW / uW

Rبار = 100 اهم

P = -18dBm ، λ = 1310nm

پاسخگویی تک پایان یافته Rs 0.7   1.5 mV / uW

Rبار = 50 اهم

P = -18dBm ، λ1310nm

عرض سیگنال کوچک BW 65/1     گیگاهرتز  
قطع فرکانس پایین LF     5 کیلوهرتز  
زمان ظهور / سقوط (20٪ 80٪) tr / tf   150 200 ps P = -18dBm ، λ1310nm
قدرت اشباع پنشسته -3     dBm λ = 1310nm

خروجی تک پایان یافته

امپدانس

 

رو 40 50 60 اه  
طول موج λ 1270   1620 نانومتر  
حساسیت       -22 dBm

λ = 1310nm ، @ 2.5Gbps ،

PRVS7 ، ER = 10dB ، BER = 1E-10

 

ماژول دیود لیزری 10G GPON Boson 1310nm DFB دیجیتال 0

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)