Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل HDMI AOC

کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M

چین کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M تامین کننده
کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M تامین کننده کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M تامین کننده کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M تامین کننده کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل نوری رنگی HDMI فعال شده با طول 70M / 80 / 100M

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: کابلهای نوری فعال HDMI 2.0

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10M
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 30 متر ، 50 متر ، 80 متر 100 متر ، 200 متر برای هر حلقه
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 1000KM در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نام محصول: جایگزین HDMI D به کابل D AOC طول کابل: 10M / 20M / 30M / 40M / 50M / 60M / 70M / 80 / 100M
نوع اتصال: HDTV رنگ: خاکستری ، سفارشی
مزایای استفاده: OD3.0mm * 5.0mm از دست دادن قدرت: 250 مگاوات
تجهیزات: برای تلویزیون استفاده شود درگاه رابط: رابط اندود طلای HDMI
رابط: نوع رابط روکش طلا کاربرد: چندرسانه ای ، رایانه ای ، دی وی دی ، پروژکتور ، مانیتور و غیره

کابل مس و فیبر HDMI2.0 D به D پلاگین جایگزین 60Hz 18Gbs دارای کابل نوری فعال HDMI

توضیحات محصول AOC:

در مقایسه با سیم مسی سنتی ، کابل نوری فعال HDMI بسیار طولانی تر ، نرم تر ، باریک تر ،

با کیفیت سیگنال بهتر و EMI / EMCfeature کامل.

در مقایسه با سایر راه حل های انتقال فیبر نوری HDMI ، استفاده از کابل نوری فعال HDMI آسان است ،

دارای سازگاری کامل و بدون منبع تغذیه خارجی است.

کابل فیبر نوری HDMI AOC دارای کارایی بالا ، مصرف انرژی پایین و هزینه کم است .با استفاده از فیبر نوری

کابل برای جایگزینی سیم مسی به عنوان واسطه انتقال سیگنال پر سرعت ، کابل نوری فعال HDMI

می تواند به طور کامل تصویر 1080P یا 4k UHD را تا بیش از 100 متر یا 150 متر انتقال دهد.

HDMI صدا و فیلم را در یک کابل تلفیق می کند ، بنابراین تمام اتصال شما به HDTV به کابل است

پخش کننده Blu-ray ، تلویزیون 3D ، Roku ، Boxee ، Xbox360 ، PS3 ، PS4 ، Apple TV ، پخش کننده پخش ، کابل HD

جعبه ، رایانه شخصی یا هر دستگاه HD با خروجی HDMI.

نام محصول کابل نر از نوع HDMI از نوع نر تا نوع D
طول کابل 6-100 متر
گزینه طول 10/15/20/30/40/50/60/80/100/120/150/200 (م)
اتصال دهنده آگهی
پهنای باند استاندارد سازی های HDMI 4k ، 32.4G (8.1Gbps * 4)
وضوح پشتیبانی از انتقال تصویر 4K / 60Hz فوق العاده
قدرت منبع تغذیه اضافی وجود ندارد
قدرت مصرف منبع: 85Mw 3.3V ، صفحه نمایش: 290Mw 3.3V
قطر کابل φ4.8 میلی متر
نیروی کششی 100N / 200N
مقاومت در برابر خرد کردن 200N / 400N
حداقل شعاع انحنا 20mm / 10mm
دمای کار / ذخیره سازی 0 ~ 50 ° C / -20 ~ 70 ° C

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.