Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتقطعات فیبر نوری

فیبر نوری ضد آب اجزای فلزی قابل انعطاف شیلنگ فلزی محافظ برای کابل فیبر زره پوش

فیبر نوری ضد آب اجزای فلزی قابل انعطاف شیلنگ فلزی محافظ برای کابل فیبر زره پوش

    • Waterproof Fiber Optic Components Flexible Metal Conduit Protective Metal Hose For Armored Fiber Cable
    • Waterproof Fiber Optic Components Flexible Metal Conduit Protective Metal Hose For Armored Fiber Cable
    • Waterproof Fiber Optic Components Flexible Metal Conduit Protective Metal Hose For Armored Fiber Cable
  • Waterproof Fiber Optic Components Flexible Metal Conduit Protective Metal Hose For Armored Fiber Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: شیلنگ فلزی محافظ فیبر نوری

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلومتر
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: 25X25X10 سانتی متر 5.0 کیلوگرم نوع بسته بندی: کارتن
    زمان تحویل: 1-2 هفته ، با MOQ همراه باشید
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 3000KM در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    ویژگی های: عالی ضد آب ، عایق ، کششی برنامه های کاربردی: راه آهن ، مهندسی سیستم ترافیک ، نیروگاه ها ، ...
    رنگ پالتو: سیاه و خاکستری مواد: (درونی): فولاد با روکش روی ، عایق بندی شده ویژه پردازش شده.
    نوع کابل: زره پوش کلاس ضد آتش: UL94V-2 ، سیگار کشیدن کم ، بدون سم
    کلید واژه: شیلنگ فلزی محافظ فیبر نوری کار T.: -10 ℃ تا + 80 ، 100 ℃ در مدت زمان کوتاه
    راهنما: کابل ها را داخل کانال قرار دهید ، سپس اتصالات صحیح را برطرف کنید. زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید: 1-2 هفته ، با MOQ همراه باشید
    برجسته:

    fiber quick connector

    ,

    fiber fast connector

    شیلنگ فلزی محافظ فیبر نوری انعطاف پذیر برای کابل فیبر نوری شیشه ای کابل فیبر نوری

    شرح :

    1. مواد: استیل ضد زنگ
    2. ساخت و ساز: دست و پنجه نرم تک و دست و پنجه نرم
    3. پایان سطح: پوشش ، روکش + پرداخت جارو برقی

    4. مواد پوشش: مقاوم در برابر روغن ، مقاوم در برابر سایش ، مقاوم در برابر درجه حرارت پایین

    5. می توانید پوشش PVC یا سیم بافته را بر روی لوله فلزی انعطاف پذیر اضافه کنید تا به اثر ضد آب و ضد انفجار برسید.

    مورد شماره. اندازه تجارت شناسه
    د
    OD
    د
    شعاع خمشی
    mm ± 10٪

    NBG

    بسته بندی
    م
    سیاه خاکستری متریک اینچ
    HCW-01B HCW-01G 6 3/16 '' 0.3 6 6.0 0.5 9 9.2 40 NBG-01 100 متر
    HCW-02B HCW-02G 8 5/16 '' 0.3 ± 8.0 0.5 11 11.8 45 NBG-02 100 متر
    HCW-03B HCW-03G 10 1/4 '' 0.3 ± 10.0 0.5. 14.5 55 NBG-03 100 متر
    HCW-04B HCW-04G 13 3/8 '' 0.3 .5 5/12 0.5 16 16.8 65 NBG-04 100 متر
    HCW-05B HCW-05G 16 1/2 '' 0.3 15 15.5 0.5 20 20.2 85 NBG-05 100 متر
    HCW-06B HCW-06G 20 3/4 '' .0 0.3 .0 20.0 0.5 ± 25.0 100 NBG-06 50 متر
    HCW-08B HCW-08G 25 1 '' 0.3 25 25.0 0.5 ± 30.7 120 NBG-08 50 متر
    HCW-10B HCW-10G 32 1 1/4 '' .0 0.3 32 32.0 0.5 38 38.6 150 NBG-10 25M
    HCW-12B HCW-12G 38 1 1/2 '' 1.0 38 38.0 1.0 ± 44.6 180 NBG-12 25M
    HCW-16B HCW-16G 51 2 '' 1.0.0 .0 1.0.0 1.0.0 ± 1.0 220 NBG-16 10M
    HCW-20B HCW-20G 64 2 1/2 '' 64.0 1.5 1.5 73 73.5 310 NBG-20 10M
    HCW-24B HCW-24G 75 3 '' 2.0.0 2.0 2.0 83 83.5 350 NBG-24 10M
    HCW-32B HCW-32G 100 4 '' 3.0.0 100 3.0 3.0 109 109.5 410 NBG-32 10M
    HCW-36B HCW-36G 125 5 '' 3.0 125 125.00 3.0.5 135 3.0 460 NBG-36 5M
    HCW-38B HCW-38G 150 6 '' 4.0.0 150 150.0 4.0 ± 160.5 500 NBG-38 5M

    کاربرد :

    • محافظت از سیم کشی برقی عمومی و تجاری و تجاری
    • مراکز ماشینکاری و رباتیک
      • هر فضای باریک در برنامه های استاتیک
      • سیم کشی عمومی برای برنامه های نصب شده
      • برنامه های کم خطر در برابر آتش
      • سیم کشی کف در ساختمانهای اداری

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.