Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

چین کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس تامین کننده
کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس تامین کننده کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس تامین کننده کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس تامین کننده کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس تامین کننده

تصویر بزرگ :  کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 کابل لن

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 رول
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 305 متر هر رول
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 500 رول در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع کابل: کابل شبکه شبکه Cat 6 Network Ethernet رنگ پالتو: سیاه یا نارنجی یا دیگران
کشورهاي: 30 رول طول رول: 305 متر
مواد: CCA ، مس مس تست: گذراندن تست فلوک
تعداد هادی ها: 8 مواد ژاکت: PVC ، ROHS PVC ، LSZH PVC
کاتالوگ: کابل LAN در فضای باز شبکه اترنت

کابل LAN در فضای باز Cat6 4pr 23Awg 0.56 میلی متر Utp Bare مس

مشخصات کامل CAT6 با چکمه های بدون مارک و محافظ منحصر به فرد برای اتصال لنگ اتصال Snagless

تسکین کرنش مانع از آسیب رسیدن به قفل RJ-45 در حین نصب و حذف می شود:

ISO / IEC 11801 EN50173 EIA / EIA 568B.2 اترنت گیگابیت آماده 100٪ عملکرد آزمایش شده هسته رشته ای

کابل هایی که امکان خم شدن مکرر و بدون آسیب به طولانی شدن عمر کابل را می دهند ایده آل برای اتصال است

هاب رایانه ها سوئیچ پانل های چاپی و غیره

برای کدگذاری رنگ گروههای کاری گروههای شما و غیره مفید است

مشخصات

مورد کابل UTP Cat6
مواد رسانا مس بدون اکسیژن
رهبر ارکستر AWG23
تایپ کنید UTP
پلاگین RJ45
ژاکت PVC
عایق HDPE
انژکتور C بدون محافظ
آبکاری طلا را وصل کنید 3-50u
رنگ سیاه ، سفید ، خاکستری ، آبی ، سبز ، قرمز ، نارنجی ، زرد ، بنفش ، صورتی و غیره.
طول 100m / 305m / 500m
گواهینامه SGS ، RoHS ، ISO9001 ، آزمون فلاش
جفت جفت پیچ خورده
کاربرد

· ISDN ، 10BASE-T اترنت (IEEE802.3)

· 100BASE -T اترنت (IEEE802.3)

· 155MbpsATM

· 100VgAnyLAN (IEEE802.12)

· TP-PMD (ANSI X3T9.5)

· حلقه توکن 16Mbps (IEEE802.5)

· 1000BASE- T اترنت (IEEE802.3ab)

فرکانس بازگشت ضرر حداقل حداکثر میرایی

بعد

حداقل

PSNEXT

حداقل

ELFEXT

حداقل

PSELFEXT

حداقل

(مگاهرتز) (dB) (دسی بل / 100 متر) (دسی بل / 100 متر) (دسی بل / 100 متر) (دسی بل / 100 متر) (دسی بل / 100 متر)
1 20 1.84 74.3 72.3 68 65
4 23.01 3.69 65.27 63.27 55.96 52.96
10 25 5.89 59.3 57.3 48 45
16 25 7.51 56.24 54.24 43.92 40.92
20 25 8.43 54.78 52.78 41.98 39.98
31.25 23.64 10.64 51.88 49.88 38.1 35.1
62.5 21.54 15.36 47.36 45.36 32.08 29.08
100 20.11 19.78 44.3 42.3 28 25
200 18 28.97 39.78 37.78 21.98 18.98
250 17.32 32.84 38.33 36.33 20.04

17.04

کابل Cat5e UTP FTP SFTP
مواد رسانا CCA ، مس مس
قطر هادی یک جامد: 0.4 میلی متر ، 0.45 میلی متر ، 0.5 میلی متر
یک رشته: 24 AWG ، 26 AWG ، 28 AWG
تعداد هادی 2P، 4P، 8P، 10P، 25P، 50P، 100P، 200P ،،،،،،
مواد عایق PE ، HDPE
قطر عایق 0.02 0.9 میلی متر
مواد ژاکت PVC ، ROHS PVC ، LSZH PVC
کابل Cat6 / cat6a / cat7 UTP FTP SFTP
مواد رسانا CCA ، مس مس
قطر هادی یک جامد: 0.5 میلی متر ، 0.56 میلی متر ، 0.57 میلی متر
یک رشته: 23AWG ، 24 AWG
تعداد هادی

2P، 4P، 8P، 10P، 25P، 50P، 100P، 200P ،،،،،،

مواد عایق PE ، HDPE
قطر عایق 0.02 0.9 میلی متر
مواد ژاکت PVC ، ROHS PVC ، LSZH PVC

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.