Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل فیبر نوری شیشه ای

کابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای باز

کابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای باز

Glass Tactical Fiber Optic Cable For Outdoor Military Communication

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: کابلهای فیبر نوری تاکتیکی شیشه ای نظامی

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 100M
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 300 متر / حلقه
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 500 کیلومتر در هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نوع فیبر: G652D یا G657A1 اتصالات: سفارشی
رنگ پالتو: ژاکت سیاه یا سفارشی هدف کابل: استفاده در فضای باز
طول: 300M تا 2000M در هر حلقه. کاربرد: ارتباطات در فضای باز
دمای عملیات: -40 ~ 80 (℃) مقاومت کششی (طولانی / کوتاه): 1200/1500 (N / 100mm)
شعاع خمشی کوتاه: 40 میلی متر (استاتیک) مقاومت در برابر فشار (طولانی / کوتاه): 3000/4000 (N / 100mm)

کابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای باز

 

کابل نوری تاکتیکی شیشه ای با خصوصیات تنش فشار قوی ، مقاومت فشاری قوی ، انعطاف پذیری بالا ،

 

مقاومت در برابر خمش ، مورد استفاده برای میدان تاکتیکی نظامی ، ارتباط بین رادارها یا میدان نفتی ، محل کار معدن.

 

این ساختار دی الکتریک فشرده ، برای نصب آسان و استفاده قابل تکرار دارد.

 

لوله فنر SUS با استحکام کابل برای اتصال به سیم و ترکیب عملکرد مکانیکی و انتقال بسیار بالا همراه است.

 

PU مقاوم در برابر شعله ، پایداری ساختار و ویژگی های مقاوم در برابر خرد کردن ، مقاومت در برابر ساییدگی ، مقاوم در برابر روغن و شعله را تضمین می کند

 

عقب مانده به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان پیشرو کابل در فضای باز شناخته شده است

 

در چین ، کپسول های FO ما مجهز به فناوری پیشرفته و بسیاری از پرسنل با مهارت هستند.

 

لطفا در فروش عمده محصولات سفارشی شده با ما رایگان باشید.

 

 

شرح

 

 

کابل در فضای باز FTTH ، واحد فیبر نوری در مرکز قرار دارد.

 

دو سیم فلزی تقویت شده با فیبر موازی (یا FRP) در دو طرف قرار گرفته اند.

 

 

سپس کابل با روکش مشکی یا رنگی LSZH تکمیل می شود.

 

 

مزایای

 

 

فیبر با حساسیت کم خم ، پهنای باند بالا و خاصیت انتقال ارتباط بسیار خوبی را فراهم می کند.

 

دو عضو از مقاومت فلزی سیم / FRP به موازات عملکرد خوب مقاومت در برابر خرد شدن در برابر محافظت از فیبر را تضمین می کنند.

 

ساختار ساده ، وزن سبک و تمرین بالایی؛

 

طراحی فلوت رمان ، به راحتی نوار و شکاف ، نصب و نگهداری را ساده تر می کند.

 

دود کم ، هالوژن صفر و غلاف مقاوم در برابر شعله.

 

 

پارامتر محصول

 

 

شماره مدل GJXH ، GJXFH
تایپ کنید هم محور
تعداد هادی ها 1--12
گواهینامه UL ROHS ISO
نصب شده برای کابل در فضای باز FTTH به OEM خوش آمدید
مورد کابل در فضای باز FTTH
مواد ژاکت LSZH
روش تخمگذار FTTH / FTTX / FTTA
استانداردها YD / T 1258.2-2003 ، ICEA-596 ، GR-409 ، IEC794 ، OFNR & OFNP
کاربرد سیم کشی در فضای باز ، معرفی ساختمان
دمای کارکرد -40 تا 70 درجه

 

پارامترهای فنی

 

تعداد فیبر   کابل مقاومت کششی مقاومت در برابر خرد کردن شعاع خمشی
قطر کابل وزن بلند مدت / کوتاه مدت بلند مدت / کوتاه مدت استاتیک / پویا
میلی متر کیلوگرم در کیلومتر ن N / 100mm میلی متر
1 (0.2 2.0 2.0) * (0.2 ± 3.0) 8 30/60 300/1000 15/30
2 (0.2 2.0 2.0) * (0.2 3. 3.4) 8.5 30/60 300/1000 15/30
1 (0.2 2.0 2.0) * (0.2 3. 3.8) 9 30/60 300/1000 15/30
4 (0.2 2.0 2.0) * (0.2 4.0 4.0) 10 30/60 300/1000 15/30
کابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای بازکابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای بازکابل فیبر نوری شیشه ای تاکتیکی برای ارتباطات نظامی در فضای باز

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.