Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

چین سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C تامین کننده
سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C تامین کننده سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C تامین کننده سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C تامین کننده

تصویر بزرگ :  سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: SM باری فیبر نوری

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلومتر
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: طول استاندارد: 2km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 1000KM در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نوع فیبر: SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C فیبر نوری Bare Colorcoat Color: آبی، زرد، آبی یا دیگران
هدف کابل: ODTR یا FO کابل 1310 نانومتر: 0.36-0.22 DB / Km
1550 نانومتر: 0.5-0.4 DB / Km فیبر: G652D، G657A
گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 اتصالات: می تواند به عنوان درخواست شما اضافه شود، SC / LC / FC / ST و غیره
برجسته:

bare fiber optic cable

,

fiber optic wire

SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C فیبر نوری Bare

فیبر ساختگی OTDR طراحی شده است که در ارتباط با یک OTDR برای اندازه گیری کاهش پیوند کامل فیبر طراحی شده است.
آنها همچنین به عنوان کابل های سرکوب کننده پالس، کابل های راه اندازی، پرتاب کننده ها، دریافت کابل ها یا حلقه های فیبر شناخته می شوند.
یک فیبر ساختگی OTDR، که OTDR را به پیوند زیر آزمایش متصل می کند،
افت نقاط و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را افشا می کند.

حلقه فیبر به عنوان یک کابل راه اندازی و یک کابل دریافت می شود.

  • G652 / G657 250 قطعه فیبر لخت
  • اتصالات را می توان به عنوان در درخواست شما، SC / LC / FC / ST و غیره اضافه شده است
  • طول استاندارد: 2km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)

شماره بخش شرح
فیبر ROLL-SM10

SM G652D، 1KM
اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

فیبر ROLL-SM20

SM G652D، 2KM
اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،
LC / UPC، LC / APC اختیاری است

فیبر ROLL-MM10

MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 1KM،
اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

فیبر ROLL-MM20

MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 2KM،
اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

فیبر ROLL-SM710

SM G657A، 1KM
اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

فیبر ROLL-SM720

SM G657A، 2KM
اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،
LC / UPC، LC / APC اختیاری است

فیبر ROLL-OM310

OM3، 1KM
اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

فیبر ROLL-OM320

OM3، 2KM
اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است



وزن بسته بندی: 5 کیلوگرم / رول

طول تحویل: 20km / roll


ابعاد رول: 29x25x12cm

بسته بندی:


1. بسته بندی سینی
2. بسته فردی
3. کیسه PP

بندر شنژن

مقدار (کیلومتر) 1 - 100 101 تا 3000 > 3000
Est زمان (روز) 7 14 مذاکره می شود





اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2021 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.