Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتقطعات فیبر نوری

فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST اتصال برای قطر 3mm کابل

فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST اتصال برای قطر 3mm کابل

Cold Splice Fiber Optic Mechanical Splice Docking FAST Connector For 3mm Drop Cable

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST Connector

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: هر اتصال واقعی به یک کیسه پلاستیکی برای مونتاژ
زمان تحویل: 15 روز کاری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 50000 پیک در هر هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
تایپ کنید: فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST Connector از دست دادن درج: کمتر از 0.2 (حداکثر 0.4)
Colorcoat Color: آبی یا سبز برگشت ضرر: ≥40dB
استحکام کششی: > 50N کاربرد: کابل قطره ای 3 میلیمتر، کابل تخت 3x2 میلیمتری
بسته ها: کیسه PE با برچسب چوب یا بسته بندی تاول زده شده زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید: ظرف مدت 5 تا 7 روز پس از تایید پرداخت
برجسته:

fiber cable connectors

,

fiber quick connector

فیبر نوری فیبر نوری مکانیکی Splice Docking FAST Connector

فیبر زدایی بخش مهمی از فن آوری ارتباط فیبر نوری است.

دو روش معمول برای فیبر نوری به هم متصل میشوند، آنها فیلیپس سرامیکی و اتصالات فیبر هستند

اسپلینگ، هر دو آنها موثر هستند، اما در کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، این مقاله آنها را توضیح می دهد

جزئیات و کشف تفاوت بین splicing سرد فیبر و اتصالات فیبر فیوز.

فیبر سریع اتصالات اسپلینزی نیز نامیده می شود اتصال مونتاژ، به معنای تنها استفاده از ساده است

ابزارهای اسپلایسینگ فیلیپس فیوژن برای تحقق بخشیدن به کابل کشیده نشده است. در طول مونتاژ، نیازی به چسب نیست

توزیع و لهستانی

نقطه تقطیر استاندارد

با توجه به تئوری اسپلیس مکانیکی فیبر نوری کانکتور اسپلیت،

کروی سنگ زنی باید انعطاف پذیر باشد با سطح برش صحنه، تطبیق مایع / روغن تنها نقش حمایت کننده است

برای ایجاد عامل، نباید به عنوان عامل وابسته به دائمی ادامه یابد.

یکپارچگی سطح کروی استاندارد قبل از خرد کردن، بدون نقص های معیوب، و هنگامی که بر روی سطح برش در محل

مناسب انعطاف پذیر، فاصله شکاف باید در مقیاس میکرون کنترل شود، همچنین با کمک تطبیق مایع، آن را

بهتر خواهد بود اسپلایشی کردن عملکرد و کاهش تلفات اسپلیت.

تابع: کلاسه کوچک فیبر نوری کابل دستگاه splicing
نوع شکاف: سفارشی
موقعیت نصب کننده شکاف: سفارشی
نوع آداپتور: SC / FC / PC
رنگ: سیاه و سفید
نوع فیبر Corning SMF-28TM، 9 / 125μm
مقدار سینی شکاف: 1 کامپیوتر
کابل: کابل قطره، کابل در فضای باز، کابل داخلی استاندارد
بعد، ابعاد، اندازه سفارشی
لوازم جانبی اختیاری: آداپتورهای Simplex SC / apc
روش نصب دیوار نصب شده و یا قطب نصب شده، در فضای باز و یا استفاده در محیط داخلی
تجهیزات جانبی پیچ پیچ پلاستیکی، پیچ های خودکفا، بست شلنگ، آستین های کوچک، و غیره.

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.