Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
    • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box
  • Yellow Otdr Launch Box Ring Box Dummy Fiber G.652D SM 1km Fiber Optic Launch Box

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: جعبه راه اندازی فیبر نوری 1 کیلومتر

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 کیلو متر
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: طول استاندارد: 2km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 1000KM در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: فیبر نوری جعبه راه اندازی Colorcoat Color: زرد
    هدف: جعبه حفاظت فیبر نوری 1310 نانومتر: 0.36-0.22 DB / Km
    1550 نانومتر: 0.5-0.4 DB / Km فیبر: G652D، G657A
    گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 اتصالات: می تواند به عنوان درخواست شما اضافه شود، SC / LC / FC / ST و غیره
    برجسته:

    bare fiber optic cable

    ,

    fiber optic wire


    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه


    یک کابل راه انداز OTDR، که OTDR را به اتصال زیر آزمایش متصل می کند، افت نقاط و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را تشریح می کند.

    حلقه فیبر به عنوان یک کابل راه اندازی و یک کابل دریافت می شود.

    کابل های OTDR راه اندازی برای استفاده در ارتباط با یک OTDR برای اندازه گیری کاهش پیوند کامل فیبر طراحی شده اند.

    آنها همچنین به عنوان کابل های سرکوب کننده پالس، کابل های راه اندازی، پرتاب کننده ها، دریافت کابل ها یا حلقه های فیبر شناخته می شوند.

    مشخصات فنی

    تضعیفی @ 1310 نانومتر ≤0.35dB / km
    @ 1550 نانومتر ≤ 0.21dB / km
    تضعیف طول موج @ 1310 نانومتر 1285 ~ 1330 نانومتر ≤0.03dB / کیلومتر
    @ 1550 نانومتر 1525 ~ 1575 نانومتر ≤0.02dB / کیلومتر


    کابل های OTDR راه اندازی را می توان با اتصالات خاص اضافه کرد

    مانند FC-FC، SC-SC، FC-SC ST-ST و غیره
    لطفا نیازهای خود را برای اتصالات مورد نیاز خود بفرستید.

    سفارش اطلاعات:

    شماره بخش شرح
    فیبر BOX-SM05

    SM G652D، 500M،
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC،
    FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر BOX-SM10

    SM G652D، 1KM
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر BOX-SM20

    SM G652D، 2KM
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،
    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر BOX-MM05

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 500M،
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر BOX-MM10

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 1KM،
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر BOX-MM20

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 2KM،
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر BOX-SM705

    SM G657A، 500M،
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،
    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر BOX-SM710

    SM G657A، 1KM
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر BOX-SM720

    SM G657A، 2KM
    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،
    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر BOX-OM305

    OM3، 500M،
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر BOX-OM310

    OM3، 1KM
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر BOX-OM320

    OM3، 2KM
    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است



    ویژگی های اصلی :

    • اثرات آب و گرد و غبار اجازه می دهد واحد به تقریبا هر محیط گرفته شود؛
    • این مورد می تواند به 2000meters از فیبر خانه؛

    • حجم کوچک، وزن سبک (1 کیلوگرم) حمل آسان است.

    • عملکرد مهر و موم عالی

    • ما همچنین کابل راه انداز OTDR را در نوع رول عرضه می کنیم.

    بسته استاندارد

     
    بسته بندی: کارتن

    جعبه حلقه می تواند با هر نوع OTDR به عنوان زیر کار می کنند.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.