Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

IEC 60794 فیبر نوری کابل قرقره، SMF G652D 2km / رول دوبلکس فیبر کابل

IEC 60794 فیبر نوری کابل قرقره، SMF G652D 2km / رول دوبلکس فیبر کابل

    • IEC 60794 Fiber Optic Cable Spool , SMF G652D 2km / Roll Duplex Fiber Cable
    • IEC 60794 Fiber Optic Cable Spool , SMF G652D 2km / Roll Duplex Fiber Cable
  • IEC 60794 Fiber Optic Cable Spool , SMF G652D 2km / Roll Duplex Fiber Cable

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: کابل OTDR کابل طناب نوری فیبر نوری

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 کیلو متر
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: طول استاندارد: 2km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 1000KM در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: G652 / G657 250um فیبر لخت Colorcoat Color: آبی، زرد، آبی یا دیگران
    هدف کابل: ODTR یا FO کابل 1310 نانومتر: 0.36-0.22 DB / Km
    1550 نانومتر: 0.5-0.4 DB / Km তন্তু: G652D، G657A
    گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 اتصالات: می تواند به عنوان درخواست شما اضافه شود، SC / LC / FC / ST و غیره

    IEC 60794 فیبر نوری کابل قرقره، SMF G652D 2km / رول دوبلکس فیبر کابل

    فیبر SMF G652D

    طراحی شده است برای همراه با یک OTDR برای اندازه گیری از دست دادن لینک کامل فیبر استفاده می شود.

    آنها همچنین به عنوان کابل های سرکوب کننده پالس، کابل های پرتاب، راه اندازی، کابل ها یا حلقه های فیبر شناخته می شوند. فیبر ساختگی OTDR، که OTDR را به پیوند تحت آزمایش متصل می کند، افت نقاط و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را تشریح می کند.

    شماره بخش شرح
    فیبر ROLL-SM10

    SM G652D، 1KM،

    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر ROLL-SM20

    SM G652D، 2KM

    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،

    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر ROLL-MM10

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 1KM،

    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-MM20

    MM (62.5 / 125um یا 50 / 125um)، 2KM،

    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-SM710

    SM G657A، 1KM،

    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC، LC / UPC، LC / APC اختیاری

    فیبر ROLL-SM720

    SM G657A، 2KM

    اتصال دهنده؛ FC / UPC، SC / UPC، ST / UPC، SC / APC، FC / APC،

    LC / UPC، LC / APC اختیاری است

    فیبر ROLL-OM310

    OM3، 1KM

    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    فیبر ROLL-OM320

    OM3، 2KM

    اتصال دهنده؛ FC / PC، SC / PC، ST / PC، LC / PC اختیاری است

    حلقه فیبر به عنوان کابل راه اندازی و کابل دریافتی عمل می کند.

    • G652 / G657 250um فیبر لخت
    • اتصالات را می توان به عنوان به درخواست شما، SC / LC / FC / ST و غیره اضافه شده است
    • طول استاندارد: 25.4km / roll (به عنوان مورد نیاز شما)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.