Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل HDMI AOC

کابل FO فیبر نوری تاکتیکی نظامی با رینگ موبایل در فضای باز 2 4 6 8 12 هسته

کابل FO فیبر نوری تاکتیکی نظامی با رینگ موبایل در فضای باز 2 4 6 8 12 هسته

Military Armored Tactical Fiber Optic FO Cable With Mobile Reel Outdoor 2 4 6 8 12 Cores

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: 2 4 6 8 12 16 24 Core Outdoor Singlemode زره پوش فیبر نوری Jumper پچ کابل

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلو وات
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 5000 کیلو متر / کیلومتر در هر ساعت تاکتیکی FO ارتش SM G657A2 کابل
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 کیلومتر / کیلومتر در هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نوع کابل: 2 4 6 8 12 16 24 Core Outdoor Singlemode زره پوش فیبر نوری Jumper پچ کابل اتصالات: سفارشی، LC، FC، اتصالات SC
Colorcoat Color: سیاه یا نارنجی یا زرد، دیگران هدف کابل: برنامه Telecome
طول: 500 متر تا 1000 متر کاربرد: مخازن نظامی و وسایل نقلیه خارج از پخش

کابل FO فیبر نوری تاکتیکی نظامی با رینگ موبایل در فضای باز 2 4 6 8 12 قلب

یک رول کابلی یک جسم گرد، به شکل درام شکل است مانند یک قرقره مورد استفاده برای حمل انواع مختلف کابل . رول کابل که همچنین می تواند به عنوان درام نامیده می شود برای سال ها استفاده می شود برای حمل کابل برق، کابل فیبر نوری و محصولات سیم.
کولر کابل کابلی تاکتیکی قابل حمل قابل حمل به منظور استفاده در محیط های خشن که در آن جابجایی و راه اندازی سریع کابل بسیار ضروری است، بهینه شده است.
این مجموعه به طور خاص برای برنامه های کاربردی قابل برنامه ریزی طراحی شده است. به طور خاص، این می تواند ارتباطات را برای خلبانان فیلم برای اتصال تجهیزات دوربین های HDTV با وسایل نقلیه مرکزی پخش در مورد رویدادهایی مانند کنسرت های موسیقی و رویدادهای ورزشی پخش کند.
این مجموعه مجهز به یک درام Marcaddy، ماژول های شکست خورده با دم درهم و برهم در هر طرف، انتخاب اتصالات، کابل تاکتیکی و یک کانال حفاظتی با دوام بالا IP است.

توجه داشته باشید: 500 متر ظرفیت کابل کشی کابل فیبر نوری کابل پچ است. ما همچنین می توانیم 200، 300 و 1000 متر اختیاری ارائه دهیم.
استفاده از فیبر نوری پچ کابل رول
ما می توانیم چند رول کابل فیبر قابل تحویل عرضه کنیم که می تواند در شرایط زیر استفاده شود: ارتباطات زمین و CATV، استقرار سریع، توزیع سریع و بازیابی سیستم ارتباطی نظام نظامی، راه انداز کابل رادار، کشتی هوایی و دریایی، شرایط پیچیده نفت زمین، معدن و بندر، پخش تلویزیونی و ارتباطات، تعمیرات اورژانسی و پشتیبانی کابل شبکه.

FO مشخصات کابل عملکرد

کابل
شمردن
ITEM کابین
OD.mm (a)
SST
OD.mm (ب)
TBOF
OD.mm (C)
4F 4.5 میلی متر Φ4.5 ± 0.2 Φ2.4 ± 0.02 Φ0.5
6F 4.5 میلی متر Φ4.5 ± 0.2 Φ2.6 ± 0.03 Φ0.5
8F 5.0MM Φ5.0 ± 0.2 Φ2.8 ± 0.05 Φ0.5
10F 5.0MM Φ5.0 ± 0.25 Φ3.0 ± 0.05 Φ0.5
12F 5.5 مگابایت Φ5.5 ± 0.25 Φ3.2 ± 0.05 Φ0.5
24 فوریه 7.0 میلی متر Φ7.0 ± 0.3 Φ4.3 ± 0.05 Φ0.5

کابل
شمردن
ITEM کابل OD.
mm (a)
کابین
وزن
(کیلوگرم)
تنش حداکثر BEND RADIUS * LP
N / 100mm
ST LT دین استا
4F 4.5 میلی متر Φ4.5 ± 0.2 26.5 800 400 70 35 3000
6F 4.5 میلی متر Φ4.5 ± 0.2 38.5 1000 500 100 50 3000
8F 5.0MM Φ5.0 ± 0.2 33.0 1000 501 100 50 3000
10F 5.0MM Φ5.0 ± 0.25 36.0 1000 502 120 60 3000
12F 5.5 مگابایت Φ5.5 ± 0.25 39.0 1200 600 150 75 3000
24 فوریه 7.0 میلی متر Φ7.0 ± 0.3 54.0 1500 750 170 85 3000

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.