Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

ODVA فیبر نوری کابل های پچ مینی SC LC APC UPC IP67 مقاومت مکانیکی

ODVA فیبر نوری کابل های پچ مینی SC LC APC UPC IP67 مقاومت مکانیکی

    • ODVA Fiber Optic Patch Cables Mini SC LC APC UPC IP67 Mechanical Resistance
    • ODVA Fiber Optic Patch Cables Mini SC LC APC UPC IP67 Mechanical Resistance
    • ODVA Fiber Optic Patch Cables Mini SC LC APC UPC IP67 Mechanical Resistance
    • ODVA Fiber Optic Patch Cables Mini SC LC APC UPC IP67 Mechanical Resistance
  • ODVA Fiber Optic Patch Cables Mini SC LC APC UPC IP67 Mechanical Resistance

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: ODVA LC Duplex CPRI کابل کابل ضد آب فیبر نوری RRU (RRH)

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: حداکثر 100m / per roll برای کابل 5.0 میلیمتر OD
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 5000 پیک در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کابل: ODVA LC Duplex CPRI کابل فیبر نوری کابل های پچ RRU (RRH) اتصالات: اتصالات سفارشی یا LC
    Colorcoat Color: سیاه هدف کابل: هوا فضا، هواپیما، دریایی، وسایل نقلیه زمینی، برنامه های کاربردی تاکتیکی و حتی خودروهای تجاری
    طول: در هر حلقه 1.00m -1000m کاربرد: ارتباطات در فضای باز

    ODVA فیبر نوری کابل های پچ کوتاه SC LC APC UPC IP67 مقاومت مکانیکی

    ODVA مجتمع های کابل کشی محکم برای نصب و راه اندازی نرم افزار های ثابت یا تلفن همراه مناسب هستند

    و داده های قابل اطمینان را در مسافت های طولانی تحت شرایط شدید محیط زیست انتقال می دهد.

    ویژگی های کلیدی


    1 • اتصال فیبر نوری قوی برای 12 کانال با مکانیزم پیوند پیچ

    2 • حفاظت IP67، ضد آب نمک و حفاظت EMI

    3 • شوک بالا، ارتعاش و مقاومت مکانیکی

    4 • محدوده وسیع دما و طیف گسترده ای از کابل های داخلی و خارجی

    5 • نصب آسان، قابل اعتماد و مقرون به صرفه

    عملکرد نوری

    1. افت محرک / IEC 61300-3-34

    2. نوع تک موتور. ≤ 0.2 dB 97٪ ≤ 0.45 dB

    3. انواع چند منظوره ≤ 0.2 dB 97٪ ≤ 0.50 d

    4، Return Loss / IEC 61300-3-6 singlemode ≥ 50 dB

    کاربرد :


    فیبر به آنتن (FTTA)


    سیستم های ارتباطی نسل جدید (GSM، UMTS، CMDA2000، TD-SCDMA، وایمکس، LTE و غیره) سیستم های فیبر نوری را برای برقراری ارتباط ایستگاه پایه با واحد راه دور در انبساط آنتن مستقر می کنند.

    اتوماسیون و کابل کشی صنعتی

    ODVA دارای بالاترین قابلیت اطمینان و ایمنی عملیاتی است. طراحی ناهموار، بالاترین قدرت مکانیکی و حرارتی را فراهم می کند که خطوط داده را حتی در صورت وجود نگه می دارد
    شوک، قوی ترین ارتعاش یا سوء استفاده اتفاقی.

    پخش

    ارائه می دهد مجموعه ای از سیستم های کابل کشی تلفن همراه و مجموعه های ODVA برای نصب موقت کابل
    مورد نیاز برای پخش برنامه های ورزشی، مسابقات اتومبیل رانی، و غیره و برای اتصال موقت در صورت خطرات طبیعی.

    سیستم های نظارت

    سازندگان دوربین های امنیتی، connectors for GO را برای اندازه جمع و جور و طراحی قوی خود انتخاب می کنند. مجموعه های ODVA نصب آسان حتی در مناطقی که دسترسی دشوار است و بالاترین ایمنی نصب را فراهم می کنند.

    نیروی دریایی و کشتی سازی

    مقاومت بالا در برابر خوردگی، سازندگان کشتی دریایی و کشتی ساز را متقاعد کرد که از مجموعه های ODVA برای سیستم های ارتباطی درون کشتی استفاده کند. اتصال دهنده های نیکل پوشش مقاوم در برابر محیط های مرطوب و شور و تضمین زمان زندگی از 20 سال و فراتر از آن.

    پارامترهای محصول

    اتصال دهنده پایان A اتصال دهنده فیبر نوری چند لایه Hermaphroditic پرتو
    پایان B LC، یا SC، FC، ST ......
    قطر کابل (میلی متر) 4.0mm / 7.0mm / 8.0mm
    ماده ژاکت TPU
    فیبر هسته 4،8،12 یا مشخص شده است
    حالت حالت تک چند منظوره
    طول موج عملیاتی (nm) 1310/1550 850/1310
    لهستانی UPC APC UPC
    افت بازده (حداکثر DB) 1.5 1.0
    افت بازده (Min.dB) 50 35
    ویژگی های مکانیکی پلاگین ≤1000N (کابل اصلی)
    سوکت ≤100N (کابل شاخه)
    مقطع تحصیلی IP68
    زمان جفتگیری 500 دقیقه
    طول عمر (حداکثر DB) 0.2
    بازدهی (حداکثر DB) 0.5
    دمای کار (℃) -40 ~ + 85
    دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85

     





    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.