خانه محصولاتفیبر نوری کابل پچ

کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

گواهی
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
نظرات مشتریان
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته
کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

تصویر بزرگ :  کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

جزئیات محصول:
محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته فیبر نوری چند هسته ای پچ کابل
پرداخت:
مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: هر کیسه برای LC / UPC-LC / UPC OM2 Duplex 3.0mm PVC پچ کابل سیم کشی 3m / 5m
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 پیک در هفته

کابل های پچ فیبر نوری چند هسته LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

شرح
نوع کابل: LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته کابلهای فیش نوری چند هسته ای Trunk اتصالات: کانکتورهای سفارشی یا LC
رنگ پالتو: سیاه هدف کابل: هوا فضا ، هوایی ، دریایی ، وسایل نقلیه زمینی ، کاربردهای تجاری تاکتیکی و حتی خودرو
طول: در هر Reel.100m -1000m کاربرد: ارتباطات در فضای باز
برجسته:

کابل فیبر نوری sm

,

فیبر پچ کابل

کابل های فیش نوری چند هسته ای Trunk LC / PC - FC / PC OM4 50 / 125um 8/12/24 هسته

شرح:

بند ناف کابل فیبر نوری است که برای اتصال دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. به طور معمول ، 4 نوع اتصال دهنده وجود دارد: FC / SC / LC / ST. 3 نوع نوع فرل: PC ، UPC ، APC…

بند ناف LC کابل فیبر نوری است که برای اتصال یک دستگاه به دستگاه دیگر برای مسیریابی سیگنال استفاده می شود. LC مخفف Lucent Connector است. این یک اتصال دهنده فیبر نوری از نوع شکل کوچک است ، نیمی از اندازه SC.

FC مخفف Fixed Connection است. این کار از طریق مسکن بشکه ای حل شده است. اتصالات FC به طور کلی با یک محفظه فلزی ساخته شده اند و دارای اندود نیکل هستند.

SC مخفف Subscriber Connector - یک اتصال دهنده سبک فشار / کشش با هدف کلی است. این یک اتصال دهنده مربع ، ضربه محکم و ناگهانی است که دارای یک حرکت فشار ساده و کشش است و دارای کلید است.

ST مخفف Straight Tip است - اتصال سریع سبک سرنیزه. اتصالات ST استوانه ای و دارای اتصال قفل پیچ هستند. آنها انواع فشار و پیچ هستند

PC مخفف عبارت Physical Contact است. با اتصال کامپیوتر ، این دو فیبر همانطور که با کانکتور مسطح انجام می شوند ملاقات می کنند ، اما قسمت های انتهایی جلا می شوند تا کمی منحنی یا کروی باشند. این فاصله هوا را از بین می برد و الیاف را به تماس مجبور می کند

UPC مخفف Ultra Physical Contact است. برای پایان سطح بهتر ، به صورتهای انتهایی یک پولیش گسترده داده می شود. این کانکتورها اغلب در سیستم های دیجیتال ، CATV و تلفن استفاده می شوند.

APC مخفف Angled Physical Contact صورتهای انتهایی هنوز خمیده است ، اما در سطح هشت درجه استاندارد صنعت زاویه دار هستند. این ارتباط کاملی را حفظ می کند. این اتصالات برای سیستمهای CATV و آنالوگ ترجیح داده می شوند.

تارهای پچ برای تهیه اتصال نوری برای الکترونیک فیبر نوری استفاده می شود. استفاده از بند پچ روشی سریع و آسان برای مسیریابی لکه‌های فیبر در مراکز داده ، سرپیچ ، هابهای سلولی و دفاتر مرکزی فراهم می کند.

بند ناف را می توان در مسیر اتصال یا متقابل اتصال فیبرهای ورودی به تجهیزات الکترونیکی و تهیه لکه گیری در مسیرهای فیبر استفاده کرد.

بند نافی فیبر 10G 50 / 125μm OM3 OM3 مطابق با RoHS است و تمام کابل ها 100٪ بصورت نوری برای از بین رفتن درج مورد آزمایش قرار می گیرند تا از کیفیت بالایی برخوردار باشند ، برای کابل کشی شبکه بسیار مقرون به صرفه است.

اطلاعات محصولات

اتصال دهنده LC به LC ژاکت OD 2.0 میلی متر
حالت فیبر 50 / 125μm رنگ ژاکت ارغوانی
لهستانی کامپیوتر به کامپیوتر طول موج 850 / 1550nm
نوع فیبر دوبلکس مواد ژاکت PVC / LSZH
گم شدن درج .30.3dB قابل تعویض .20.2dB
برگشت ضرر d35dB لرزش .20.2dB
دمای کارکرد -40 ~ 75 درجه سانتی گراد دمای ذخیره سازی -45 ~ 85 ° C
قطبیت A (Tx) به B (Rx) فیبر درجه OM4

مشخصات هندسی (فقط برای تداخل سنج سه بعدی آزمایش شده)

موارد آزمایش اتصالات رایانه رومیزی
LC 7 ~ 25 میلی متر
Apex افست um 50 ام
ارتفاع کروی فیبر +/- 50 نانومتر
افست زاویه ای ------

کت کابل:

مورد

0.9 میلی متر

1.8 میلی متر

2.0 میلی متر

3.0 میلی متر

SM

سفید

رنگ زرد

مامان

سفید

نارنجی

OM3

آکوا

OM4

بنفشه

 





اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Jimmy Lv

تلفن: +8613480892975

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات