Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتسیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

توربین بادی 1 کیلو وات - سیستم توری، 5 تیغه HAWT باد ترکیبی قدرت سیستم

توربین بادی 1 کیلو وات - سیستم توری، 5 تیغه HAWT باد ترکیبی قدرت سیستم

    • 1KW Wind Power Grid - Tie System , 5 Blades HAWT Wind Hybrid Power System
    • 1KW Wind Power Grid - Tie System , 5 Blades HAWT Wind Hybrid Power System
  • 1KW Wind Power Grid - Tie System , 5 Blades HAWT Wind Hybrid Power System

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: ISO9001-2015
    شماره مدل: شبکه برق خورشیدی HAWT

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: بسته های چوبی
    زمان تحویل: 25 روز کاری
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 500pcs در هر ماه
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نام: 1000W 110V Turbine Generator Wind تیغه تعداد: 5 تیغه
    ارتفاع پیشنهادی: 4 متر در سقف تخت ورودی DC دارای رتبه: 1000W
    ورودی MAX DC: 1100 وات ولتاژ AC: 190V-260V
    محدوده فرکانس خروجی: 50HZ-60HZ گارانتی: پنج سال
    سیستم: بر روی شبکه راه حل سرعت باد 3 متر / ثانیه: 810 وات
    سرعت باد 9 متر / ثانیه: 2820W
    برجسته:

    hybrid generator system

    ,

    hybrid power system

    توربین بادی 1 کیلو وات - سیستم توری، 5 تیغه HAWT باد ترکیبی قدرت سیستم
    سیستم برق توربین بادی A یک سیستم تولید انرژی الکتریکی نیمه مستقل یا سیستم ذخیره انرژی است
    که به شبکه متصل می شود تا ظرفیت اضافی تولید شده توسط توربین بادی را به شبکه برق اصلی محلی تغذیه کند.
    اینورتر توربین بادی برق بخشی از کل سیستم است، اینورتر مخصوصا برای توربین بادی HGW با توجه به ویژگی های خاص توربین با یک منحنی قدرت منحصربفرد پیش از نوشته شده در اینورتر و حفاظت هوشمندانه ترانسفورماتور ولتاژ، که ترکیبی قابل اعتماد از راندمان بالا، نصب آسان، حفاظت از باد بالا و حفاظت از خطای شبکه ارائه می دهد.
    زمانی که برق کافی تولید برق تولید شده از شبکه برق می تواند کمبود را تشکیل دهد.
    مجتمع های تجاری و تجارتی که دارای یک سیستم قدرت شبکه باد هستند، در بسیاری از کشورها مجاز به فروش انرژی خود به شبکه برق می باشند.
    برق ارائه شده به شبکه می تواند در هر دو حساب خالص یا خوراک در تعرفه جبران شود
    سیستم قدرت شبکه بادی باد ارائه راه حل های کامل سیستم برای هر دو روش جبران است.
    ویژگی های ویژه
    مجتمع ترانسفورماتور جداسازی - حفاظت از ایمنی اضافی
    محدوده ولتاژ ورودی وسیع تر - مصرف انرژی بیشتری را از نسیم به زباله برداشت
    20 نقطه منحنی توانایی برنامه ریزی - بهینه سازی برداشت قدرت از باد
    سیستم کنترل از راه دور اختیاری - نظارت از راه دور نصب و راه اندازی خود را
    کارایی بالای تبدیل تا 95٪
    کنترل یکپارچه - آسان برای نصب
    با DIN VED 0126-1-1 Grid استاندارد تایید شده است
    5 سال گارانتی
    حفاظت سیستم
    حفاظت جداسازی گالوانیزه - این ساخت و طراحی شده است تا حداکثر ایمنی را در طول نصب و بهره برداری فراهم کند.
    حفاظت از باد بالا - نرم افزار کنترل سیستم ترمز فراهم می کند حفاظت از باد بالا با 3 دقیقه، 10 دقیقه و 30 دقیقه حالت های ترمز زمان بند.
    این در نظر گرفتن امنیت سیستم در شرایط بدترین شرایط در محیط طبیعی است.
    حداکثر درجه ایمنی ممکن است توسط جداسازی گالوانیزه ورودی و خروجی اطمینان حاصل شود.
    در صورت خرابی برق متناوب شبکه، تغذیه شبکه به صورت اتوماتیک با توجه به
    استاندارد خاص کشور (به عنوان مثال DIN VDE 0126-1-1)

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.