Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتقطعات فیبر نوری

IEC 60794 قطعات فیبر نوری FC UPC APC فیبر نوری چندگانه نوری

IEC 60794 قطعات فیبر نوری FC UPC APC فیبر نوری چندگانه نوری

IEC 60794 Fiber Optic Components FC UPC APC Fiber Optic Attenuator Multimode

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: FC UPC APC Attenuator

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 200 عدد
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: اندازه بسته بندی: 46 * 33 * 23cm وزن ناخالص: 18 کیلوگرم کیسه PE و جعبه کوچک و کارتن.
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 50000 پیک در هر هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
نام: FC UPC APC Attenuator رنگ: فولاد
نوع فیبر: تنها حالت / چند منظوره پایان نوع چهره: PC / UPC / APC
مورد: FC UPC APC دوام: ≤0.2dB بعد از 1000 سیکل
برجسته:

fiber cable connectors

,

fiber fast connector

IEC 60794 قطعات فیبر نوری FC UPC APC فیبر نوری چندگانه نوری

قطعات فیبر نوری FC UPC APC Attenuatorc
ما عرضه گسترده ای از ATtenuators فیبر نوری FC / APC را عرضه می کنیم.
موجود در SM singlemode 9/125، MM چند منظوره 62.5 / 125um و 50um نوع.
این ها یک مرد به زن است که از فیبر نوری استفاده می کند. گزینه های اضافی برای تنفس های خطی
و نوع برجسته

FC / APC تک تیرهای اتمی
شرح مدل اندازه طول موج در قسمت #
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 1dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732011
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 2dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732021
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 3dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732031
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 4dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732041
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 5dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732051
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 6dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732061
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 7dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732071
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 8dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732081
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 9dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732091
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 10dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732101
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 12dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732121
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 15dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732151
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیلیپس حالت 20dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732201
FC / APC مرد به زن ساخت یک تنتنه تک فیبر سبک 25dB 1310 نانومتر و 1550 نانومتر DFA732251

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات
فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.