Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری بگذارید

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    • ODTR Bare Optical Fiber Extension Launch Cable Box 100M 500M  1000M  10KM 25KM Length
    • ODTR Bare Optical Fiber Extension Launch Cable Box 100M 500M  1000M  10KM 25KM Length
    • ODTR Bare Optical Fiber Extension Launch Cable Box 100M 500M  1000M  10KM 25KM Length
  • ODTR Bare Optical Fiber Extension Launch Cable Box 100M 500M  1000M  10KM 25KM Length

    جزئیات محصول:

    Place of Origin: China
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: جعبه تست فیبر نوری شیشه ای OTDR

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1.5KM
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: طول استاندارد: 1.5km / roll بسته بندی: 15X 15 X 2.8 سانتی متر بسته بندی خنثی یا بسته بندی استاندارد
    Payment Terms: Western Union, L/C, T/T
    Supply Ability: 1000KM Per Month
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: فیبر نوری شیشه ای Colorcoat Color: آبی، زرد، آبی یا دیگران
    هدف کابل: تست OTDR برای کابلهای FO انتشار رنگ: RGB
    لامپ مواد بدن: کریستال بسته بندی: 16CM X 16CM
    گواهی: IEC 60794-2-10 / 11 N.W: 1 کیلوگرم
    برجسته:

    fiber optic cable spool

    ,

    fiber optic wire

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    یک کابل راه انداز OTDR، که OTDR را به اتصال زیر آزمایش متصل می کند، افت نقاط و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را تشریح می کند.

    این اغلب در یک رول کوچک یا درون یک جعبه راه اندازی موجود است که برای ایجاد شرایط مناسب برای آزمایش یک فیبر نوری مشابه برای گسل استفاده می شود.

    این روش از تغییرات نامطلوب در اندازه گیری از دست دادن و فاصله جلوگیری می کند.

    فیبر راه اندازی به غلبه بر نقطه کور یا منطقه مرده OTDR کمک می کند

    توسط قدرت پرتاب بالا و یا گسل در نزدیکی پایان راه اندازی فیبر.

    فیبر نوری OTDR راه اندازی جعبه کابل

    • طول لازم فیبر را بین OTDR و فیبر زیر آزمایش قرار دهید
    • کمک به اندازه گیری دقیق تر با OTDR
    • افت خزش و بازتاب اتصال اتصال نزدیک را افشا می کند

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.