Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل شبکه اترنت

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    • Indoor Outdoor Ethernet LAN Cable Network UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE
    • Indoor Outdoor Ethernet LAN Cable Network UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE
  • Indoor Outdoor Ethernet LAN Cable Network UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چین
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 کابل لن

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 30 رول
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: 305 متر هر رول
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 500 رول در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع کابل: کابل شبکه اترنت شبکه Colorcoat Color: سیاه یا نارنجی یا دیگران
    کشورهاي: 30 رول طول رول: 305 متر
    ماده: CCA، BC Cop مواد عایق: PE، HDPE
    قطر عایق: 0.9 ± 0.02 میلیمتر مواد ژاکت: PVC، ROHS PVC، LSZH PVC

    شبکه UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 داخلی داخل کابل اترنت محلی

    مشخصات


    هادی داخلی: OFC جامد 0.58mm
    GAUGE: 23AWGPairs: 4
    عایق: HDPE رنگی 1.02mm
    سیم طناب: YES
    پوسته: 6.5mm PVC / PE / LSZH
    درجه خمیر: 65 ℃ / 70 ℃ / 80 ℃
    چاپ پوستر: قبول سفارشی
    رنگ پوست: خاکستری، زرد، سفارشی
    بسته بندی: جعبه 305m / pullleut
    305 متر / درام چوبی

    مشخصات الکتریکی در 20 ℃


    مقاومت 1-250 مگاهرتزی: 15 ± 100 درجه
    مقاومت DC مدول (حداکثر): 9.5Ω / 100m
    عدم تعادل مقاومت (حداکثر): 2.50٪
    آزمون جرقه: 2000 وات
    مقاومت عایق (حداقل): 5000MΩ · کیلومتر
    ظرفیت عملکرد (حداکثر): 5.6nF / 100m
    تأخیر فاز (حداکثر): 555ns / 100m
    تاخیر Skew (حداکثر): 45ns / 100m


    مشخصات انتقال در 20 ℃

    فرکانس افت بازده حداقل تضعیف حداکثر

    بعد

    حداقل

    PSNEXT

    حداقل

    ELFEXT

    حداقل

    PSELFEXT

    حداقل

    (مگاهرتز) (دسی بل) (dB / 100m) (dB / 100m) (dB / 100m) (dB / 100m) (dB / 100m)
    1 20 1.84 74.3 72.3 68 65
    4 23.01 3.69 65.27 63.27 55.96 52.96
    10 25 5.89 59.3 57.3 48 45
    16 25 7.51 56.24 54.24 43.92 40.92
    20 25 8.43 54.78 52.78 41.98 39.98
    31.25 23.64 10.64 51.88 49.88 38.1 35.1
    62.5 21.54 15.36 47.36 45.36 32.08 29.08
    100 20.11 19.78 44.3 42.3 28 25
    200 18 28.97 39.78 37.78 21.98 18.98
    250 17.32 32.84 38.33 36.33 20.04

    17.04

    CAT5E UTP FTP SFTP کابل
    مواد هادی CCA، BC Cop
    قطر هادی جامد یک: 0.4mm، 0.45mm، 0.5mm
    رشته: 24 AWG، 26 AWG، 28 AWG
    تعداد هدایتگر 2P، 4P، 8P، 10P، 25P، 50P، 100P، 200P ،،،،،
    مواد عایق PE، HDPE
    قطر عایق 0.9 ± 0.02 میلیمتر
    مواد ژاکت PVC، ROHS PVC، LSZH PVC
    Cat6 / cat6a / cat7 UTP FTP SFTP کابل
    مواد هادی CCA، BC Cop
    قطر هادی جامد یک: 0.5mm، 0.56mm، 0.57mm
    رشته: 23AWG، 24 AWG
    تعداد هدایتگر

    2P، 4P، 8P، 10P، 25P، 50P، 100P، 200P ،،،،،

    مواد عایق PE، HDPE
    قطر عایق 0.9 ± 0.02 میلیمتر
    مواد ژاکت PVC، ROHS PVC، LSZH PVC

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.