Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتفیبر نوری Pigtail

LC UPC G652 G657 فیبر نوری Pigtail، OM1 OM2 OM3 SC فیبر نوری کابل پچ

LC UPC G652 G657 فیبر نوری Pigtail، OM1 OM2 OM3 SC فیبر نوری کابل پچ

LC UPC G652 G657 Fiber Optical Pigtail , OM1 OM2 OM3 SC Fiber Optic Patch Cord

جزئیات محصول:

محل منبع: چین
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC 60794-2-10/11
شماره مدل: OM2 LC / UPC پچ فیبر نوری Pigtail

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: حداکثر 100m / per roll برای کابل 5.0 میلیمتر OD
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 پیک در هفته
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات
عوامل شکل: Duplex / Simplex اتصالات: کانکتورهای سفارشی یا LC
رنگ پالتو: نارنجی قطر کابل: 0.9 mm / 2.0mm / 3.0mm
طول: در هر Reel.100m -1000m کاربرد: ارتباطات در فضای باز
نوع فیبر: حالت منفرد / چند حالته نوع پایان چهره: PC / UPC / APC
مواد ژاکت: LSZH / PVC نوع اتصال: SC / LC / FC / ST / MPO / MTRJ / E2000
برجسته:

fiber optical pigtail

,

fiber pigtails patch cords

G652 / G657 / OM1 / OM2 / OM3 LC / UPC کابل فیبر نوری Pigtail

 

مجامع کابل اتصال دهنده ، کابلهای فیبر نوری از نوع بند ناف هستند که با اتصالات در هر دو قسمت خاتمه می یابند.

 

نوع فیبر کابل و کانکتور و طول کابل های پچ را می توان به طور آزاد توسط مشتری مطابق شکل زیر مشخص کرد.

 

با استفاده از اتصال الیاف کابل و اتصال انتهای دیگر ، که با اتصال به پنل پچ یا مستقیماً به تجهیزات عرضه می شود ، رنگدانه ها برای خاتمه دادن به کابل های فیبر نوری استفاده می شوند.

 

 

امکانات:

 

ضرر کم درج

نصب آسان

مکانیزم اتصال ، کلید محور

ساده و دوبلکس

حالت تک و چند حالته

پرداخت PC ، UPC و APC

پارامترهای تداخلی

تارهای پیوندی ترکیبی در صورت درخواست موجود است

فن موجود است

Pigtail در دسترس است

سازگار با Telcordia GR-326-CORE

مواد ژاکت: PVC ، LSZH ، OFNR ، OFNP

قطر کاپشن: 0.9 میلی متر ، 2.00 میلی متر یا 3.0 میلی متر

 

کاربرد:

 

اتصال تجهیزات انتقال نوری

ODF سیستم انتقال نوری

CATV

شبکه انتقال گرافیکی با کیفیت بالا

شبکه انتقال داده با سرعت بالا

شبکه های کامپیوتر

شبکه های ارتباطی

 

پارامتر واحد LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5 / 125)
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
ضرر درج دسی بل .30.3 0.2 .30.3 .20.2
برگشت ضرر دسی بل 45 50 پوند 60 پوند 35
قابل تعویض دسی بل .20.2
تکرارپذیری دسی بل .20.2
دوام زمان >1000
دمای کارکرد درجه سانتیگراد -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی درجه سانتیگراد -45 ~ 85

پارامترهای محصول

 
اتصال دهنده پایان A اتصال دهنده فیبر نوری
پایان B LC ، یا SC ، FC ، ST ......
قطر کابل (میلی متر) 4.0mm / 7.0mm / 8.0mm
جنس ژاکت TPU
فیبر هسته 4،8،12 یا مشخص شده
حالت حالت تک چند حالته
طول موج عامل (nm) 1310/1550 850/1310
جلا UPC APC UPC
ضرر درج (Max.dB) 1.5 1.0
ضرر بازگشت (Min.dB) 50 35
مشخصات مکانیکی پلاگین 0001000N (کابل اصلی)
سوکت 00100N (کابل های شعبه)
مقطع تحصیلی IP68
زمان جفت گیری 500 دقیقه
دوام (Max.dB) 0.2
قابلیت جذب مجدد (Max.dB) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85

 
 

 
 LC UPC G652 G657 فیبر نوری Pigtail، OM1 OM2 OM3 SC فیبر نوری کابل پچ 0

 

 
 

 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات