Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل فیبر نوری شیشه ای

کابل توزیع فیبر نوری انعطاف پذیر تنگ انعطاف پذیر چند رنگ داخل رنگ نارنجی داخلی

کابل توزیع فیبر نوری انعطاف پذیر تنگ انعطاف پذیر چند رنگ داخل رنگ نارنجی داخلی

    • Flexible Tight Buffer Fiber Optic Distribution Cable Multimode Indoor Orange Color
    • Flexible Tight Buffer Fiber Optic Distribution Cable Multimode Indoor Orange Color
    • Flexible Tight Buffer Fiber Optic Distribution Cable Multimode Indoor Orange Color
  • Flexible Tight Buffer Fiber Optic Distribution Cable Multimode Indoor Orange Color

    جزئیات محصول:

    محل منبع: چين
    نام تجاری: HICORPWELL
    گواهی: IEC 60794-2-10/11
    شماره مدل: کابل چند منظوره داخلی

    پرداخت:

    مقدار حداقل تعداد سفارش: 1 کیلومتر
    قیمت: negotiation
    جزئیات بسته بندی: 2-4 کیلومتر / طبل آهن چوبی یا طبل چوبی بخاری ، طبل چوبی معمولی
    شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
    قابلیت ارائه: 3000KM در هفته
    اکنون تماس بگیرید
    توضیحات محصول جزئیات
    نوع فیبر: G652 & G652D & G657A1 & G657A2 رنگ پالتو: نارنجی
    هدف کابل: استفاده داخلی طول: 2 کیلومتر تا 4 کیلومتر در هر حلقه.
    حالت: حالت تک و چند حالت هسته: 4 هسته , 6Core 8Core , 12 هسته
    بیرونی دیا: 6.5mm-6.8mm کاتالوگ: فیبر بافر محکم
    پر: فیبر بافر محکم با نخ آرام

    کابل انعطاف پذیر کابل توزیع فیبر نوری چند منظوره کابل فیبر نوری شیشه ای داخلی

    جزئیات محصول

    نام محصول کابل توزیع داخلی
    تعداد فیبر 24-144
    گزینه های فیبر OS1 ، OS2 ، OM1 ، OM2 ، OM3
    سازه کابلی بافر محکم
    کششی نصب 1000N
    مواد ژاکت PVC / LSZH / TPU / PE / OFNR / OFNP
    خمش شعاع (در حال نصب) 20 x خارجی قطر کابل
    عضو قدرت نخ کولیار آرامید نخ
    کاربرد هر نوع توزیع کابل را در داخل خود جای دهید
    کلمات کلیدی محصول کابل نوری 48 کوره (GJFJV)

    ساختار: فیبر بافر محکم ، نخ آرامید ، کاپشن PVC / LSZH

    به عنوان وسیله ارتباط نوری ، فیبر بافر محکم پیچیده شده با لایه ای از نخ آرامید

    به عنوان واحدهای قدرت ، و کابل با PVC یا LSZH تکمیل می شود

    ژاکت (دود کم ، هالوژن صفر ، مقاوم در برابر شعله).

    مشخصات:

    1. توانایی استریپ عالی با فیبر بافر محکم

    2. خواص عالی شعله ور

    3. استحکام کششی بالا به دلیل داشتن قدرت استحکام آرامشی

    4- عالی در برابر خوردگی ، ضد آب ، مقاوم در برابر شعله و

    5. ویژگی های سازگار با محیط زیست از غلاف بیرونی

    قطر کابل

    MPC-02 MPC-04 MPC-06 MPC-08 MPC-10 MPC-12
    قطر کابل (میلی متر) 0.25 4. 4.1 0.25 4. 4.8 0.25 .1 5.1 0.25 .2 6.2 0.25 6. 6.5 0.25 6. 6.8
    وزن کابل (کیلوگرم / کیلومتر) 12 20 24 29 32 35
    قطر فیبر محکم محکم 900 ± 50μm

    کاربرد

    1. در رنگدانه ها و بند ناف استفاده می شود

    2. به عنوان خطوط اتصال تجهیزات ، و در اتصالات نوری مورد استفاده قرار می گیرد

    در اتاقهای ارتباطی نوری و قابهای توزیع نوری

    3. مورد استفاده در کابل کشی داخل و خارج از منزل ، به خصوص به عنوان کابل احیاء دور استفاده می شود

    مشخصات

    مشخصات مکانیکی و محیطی خوبی دارد

    ویژگی های بازدارنده شعله الزامات استانداردهای مربوطه را برآورده می کند

    خصوصیات مکانیکی جکهای مورد نیاز استانداردهای مربوطه را برآورده می کند

    نرم ، انعطاف پذیر ، آسان برای انعطاف پذیری و انشعاب ، و با انتقال داده های بزرگ ظرفیت

    نیازهای مختلف بازار و مشتری را ملاقات کنید.

    اطلاعات تماس
    Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

    تماس با شخص: Hicorpwell

    ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

    سایر محصولات
    فیبر نوری بگذارید

    کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

    ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

    زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

    سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

    کابل شبکه اترنت

    کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

    کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

    150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

    شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

    کیت ختم فیبر

    جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

    پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

    جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

    فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

    درخواست نقل قول

    E-Mail | نقشه سایت

    Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.