Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتسیستم قدرت هیبریدی خورشیدی

ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت

چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
چین Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd گواهینامه ها
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت

چین ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت تامین کننده

تصویر بزرگ :  ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی قابل بازیافت

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: IEC & Intetek
شماره مدل: توربین بادی 500 وات 48 وات

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 1set
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: بسته بندی تخته سه لا 0.37 CBM
زمان تحویل: 15 روز کاری
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 200 پیک در هر ماه
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
نام: توربین ژنراتور بادی 500W 48V تیغه های Qty: 7 (3 داروریوسند 4 ساونیوس)
رنگ: قرمز و آبی ، نوار لغزنده و سفارشی مزیت: فناوری تخلیه مغناطیسی
سرعت باد را شروع کنید: 1 متر بر ثانیه ابعاد (ارتفاع / قطر): 401240mm / 1080mm
خالص / ناخالص وزن: 52 کیلوگرم / 88 کیلوگرم وزن حجم: 88 کیلوگرم
سرعت باد برش خورده: 15m / s سرعت باد بقا: 60 متر بر ثانیه
برجسته:

hybrid grid system

,

hybrid power system

ژنراتور هیبرید الکتریکی مسکونی در سیستم قدرت هیبریدی تجدید پذیر

1. جزئیات سریع:

  • نام: ژنراتور باد Maglev Wind 500w-48V
  • کاربرد: ژنراتور در منطقه بادوام قوی برای برق مسکونی
  • رنگ: قرمز و آبی، سیلور و customrized

2. توضیحات:

این توربین های بادی توربین بادی عمود محور 500 وات تحت فرآیند بهبود مستمر قرار می گیرند،

که شامل طراحی بیرونی، طراحی ابزار، مهندسی برق، مهندسی پویا، مکانیک قدرت،

مهندسی هواپیما، آزمایش تونل باد، حفاظت روشنایی، تکنیک های شبیه سازی کامپیوتری و سایر تخصص های مختلف.

3. برنامه های کاربردی:

ژنراتور باد Maglev Wind 500w برای homeUse ایده آل برای هر دو سیستم قدرتمند مسکونی و خاموش شبکه است.

این واحد راه حل ترکیبی با دوام، قابل اعتماد و کاملا سفارشی را برای تکرار کننده های Telecoms فراهم می کند.

ایستگاه شارژ توسط خورشیدی و باد و همچنین بسیار مناسب برای تامین برق به خانه.

4. ویژگی های اصلی:

  • نویز: توسط مرکز بازرسی کیفیت ماشین آلات ملی چین در 12 مگابیت بر ثانیه تست شده است: <40db
  • ساخت و ساز توربین مقاوم به گل 60 متر / ثانیه (132MPH)
  • رطوبت و سازگاری با تمام شرایط محیطی ممکن است به علت مواد آلیاژ آلومینیوم یا فولاد ضد زنگ

  • فناوری پراکندگی مغناطیسی
  • مستقل از جهت باد
  • راه اندازی در سرعت باد باد 1m / s
  • کارایی بالاتر نسبت به HAWT سنتی
  • حتی در آشفتگی نیز کار می کند
  • ظاهر بصری خشنود
  • زندگی طراحی: حداقل 20 سال

5. مشخصات

       

مشخصات فنی توربین بادی MAGLEV

شماره مدل

WT-300

WT-400

WT-500

WT-1000

WT-3000Ⅰ

WT-3000II

قدرت امتیاز

300 وات

400 وات

500 وات

1000 وات

3000W

3000W

اندازه

(قطر / ارتفاع)

1240 / 1080MM 1240/1120 مگابایت 1700/1470 مگابایت 2500/2300 مگابایت 3500/3370 مگابایت 4600/4200 مگابایت

وزن توربین

27 کیلوگرم 29 کیلوگرم 52 کیلوگرم 180 کیلوگرم 510 کیلوگرم 790 کیلوگرم

مواد تیغه

آلیاژ آلومینیوم

شماره تیغه

3

شروع

سرعت باد

1.3 متر / ثانیه 1.3 متر / ثانیه 1.3 متر / ثانیه 1.5 متر / ثانیه 2 متر / ثانیه 3 متر / ثانیه

ببر

سرعت باد

2.7 متر بر ثانیه 2.7 متر بر ثانیه 3 متر / ثانیه 3.5 متر / ثانیه 3.5 متر / ثانیه 4 متر / ثانیه

سرعت باد معتبر

12 متر / ثانیه 12 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه 13 متر / ثانیه

قطع کردن

سرعت باد

15 متر / ثانیه

زنده ماندن

سرعت باد

65 متر / ثانیه 65 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه 50 متر / ثانیه

نوع ژنراتور

3 فاز AC

کنترل کننده

ولتاژ خروجی

12 ولت یا 24 ولت

12 ولت یا 24 ولت

24 ولت یا 48 ولت

48V

48V

96V

کنترل کننده

جریان خروجی

<20Amp

<20Amp

<30Amp

<50Amp

<130Amp

<130Amp

کنترل کننده

سیستم ترمز

ترمز اتوماتیک ترمز سه فاز اتوماتیک

دمای محیط

. -40 ~ 50 ℃

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. © 2018 - 2020 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.