Rm 604 Bldg 9th Yinxingyuan South Rd Nanshan District 518054 Shenzhen China
خانه محصولاتکابل فیبر نوری شیشه ای

MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ

کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
کیفیت خوب کابل فیبر نوری شیشه ای برای فروش
Really satisfied ! Everything has been received and packed intact. Good quality, good style, high cost performance ,timely delivery of seller.

—— Peter Moles From India

This kit contains many different tools with good quality, and it is easy to use. In addition, I like their favourable price , it is worth puchasing.

—— Alfie Taylor From Singapore

I bought things from this web several times, Their optics and cables all work perfectly, So I think I could try some order things this time .

—— Wells From USA

چت IM آنلاین در حال حاضر

MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ

چین MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ تامین کننده
MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ تامین کننده MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ تامین کننده

تصویر بزرگ :  MPO 100G QSFP OM3 OM4 کابل چند لنس فیبر نوری کابل LSZH فیبر نوری کابل پچ

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: HICORPWELL
گواهی: ISO9001-2015
شماره مدل: کابل فیبر نوری FTTH LC-LC OM3 150M DX پچ کابل 1m 3m 5m کابل پچ

پرداخت:

مقدار حداقل تعداد سفارش: 10 ثانیه
قیمت: negotiation
جزئیات بسته بندی: 20000 قطعه / قطعه در روز
شرایط پرداخت: اتحادیه های غربی و اعتبارات اسنادی، T/T
قابلیت ارائه: 5000 پیک در هفته
Contact Now
توضیحات محصول جزئیات
نوع کابل: FTTH LC-LC OM3 150M DX فیبر نوری کابل کابل پچ اتصالات: LC SC ST FC اتصالات
Colorcoat Color: زرد هدف کابل: هوا فضا، هواپیما، دریایی، وسایل نقلیه زمینی، برنامه های کاربردی تاکتیکی و حتی خودروهای تجاری
طول: 1 متر، 2 متر، 3 متر، 5 متر، 10 متر کاربرد: ارتباطات در فضای باز

کابل فیبر نوری FTTH LC-LC OM3 150M DX پچ کابل 1m 3m 5m کابل پچ

فیبر نوری Patch Cord یک کابل فیبر نوری است که در هر دو طرف به آن متصل می شود که اجازه می دهد تا آن را داشته باشد

به سرعت و به راحتی به CATV، یک سوئیچ نوری یا سایر تجهیزات مخابراتی وصل شده است.

شرح:

 

سری MPO راه حل را از کابل های تنه به کابل های تنه بلند، به کابلهای تنه ترکیبی ارائه می دهد
ماژول های کاست، پانل های آداپتور MPO، پانچ های پچ پانل، پانچ ها را در هر دو MPO پچ می کنند
طبقه بندی کلاس G (کلاس عادی) و کلاس L (زیان فوق العاده کم).

(1) از دست دادن بازگشت بالا؛

(2) کاهش درج درج؛

(3) تکرارپذیری خوب و تبادلگرایی؛

(4) عالی جلا و 100٪ تست شده؛

(5) مطابق با Telcordia، GR-326-Core، IEC و استاندارد RoHS.

برنامه های کاربردی

شبکه محلی (LAN)

شبکه ارتباطات داده

شبکه انتقال نوری مخابراتی

شبکه دسترسی نوری (OAN)

خاتمه دستگاه فعال

انتقال داده های فیبر نوری (FODT)

ابزار آزمایش

CATV

مشخصات

حالت SM MM
لهستانی UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج

≤0.5dB معمولی است

حداکثر ≤0.7dB

≤0.5dB
برگشت ضرر ≥55dB ≥30dB
تعویض پذیری ≤0.2dB
تکرارپذیری ≤0.1dB
طول عمر ≤0.2dB (1000 بار جفت شدن)
استحکام کششی > 10 کیلوگرم
درجه حرارت ≤0.2dB (-40 + 85 100 ساعت)
رطوبت ≤0.2dB (+ 25 + 65 93 RH100 ساعت)

بسته بندی محصول

بسته بندی محصولات
بسته بندی داخلی 1 قطعه در هر کیسه پلاستیکی
منظور من 10 قطعه
10 قطعه وزن 0.2 تا 3 کیلوگرم
بسته بندی بیرونی جعبه کارتن

PC مخفف Physical Contact می باشد. با اتصال PC، دو فیبر با همان اتصالات مسطح ملاقات می کنند، اما چهره های انتهایی به صورت کمی منحنی یا کروی تمیز می شوند. این شکاف هوا را از بین می برد و فیبرها را در تماس قرار می دهد

UPC برای تماس با Ultra Physical Contact نامگذاری شده است. سرها به پایان رسیده است. این کانکتورها اغلب در سیستم های دیجیتال، CATV و تلفن های مورد استفاده قرار می گیرند.

APC برای تماس فیزیکی زاویه ای ثابت است. چهره های انتهایی هنوز هم منحنی هستند، اما در یک استاندارد صنعتی هشت درجه قرار دارند. این یک اتصال تنگ است این اتصالات برای سیستم های CATV و آنالوگ ترجیح داده می شوند.

پارامتر واحد LC / SC / ST / FC
SM (9/125) MM (50/125 یا 62.5 / 125)
کامپیوتر UPC APC کامپیوتر
از دست دادن درج دسی بل ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2
برگشت ضرر دسی بل ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
قابلیت تعویض دسی بل ≤0.2
تکرارپذیری دسی بل ≤0.2
طول عمر زمان > 1000
دمای عملیاتی ° C -40 ~ 75
دمای ذخیره سازی ° C -45 ~ 85

پارامترهای محصول

اتصال دهنده پایان A اتصال فیبر نوری
پایان B LC، یا SC، FC، ST ......
قطر کابل (میلی متر) 4.0mm / 7.0mm / 8.0mm
ماده ژاکت TPU
فیبر هسته 4،8،12 یا مشخص شده است
حالت حالت تک چند منظوره
طول موج عملیاتی (nm) 1310/1550 850/1310
لهستانی UPC APC UPC
افت بازده (حداکثر DB) 1.5 1.0
افت بازده (Min.dB) 50 35
ویژگی های مکانیکی پلاگین ≤1000N (کابل اصلی)
سوکت ≤100N (کابل شاخه)
مقطع تحصیلی IP68
زمان جفتگیری 500 دقیقه
طول عمر (حداکثر DB) 0.2
بازدهی (حداکثر DB) 0.5
دمای کار (℃) -40 ~ + 85
دمای ذخیره سازی (℃) -40 ~ + 85

 

 

اطلاعات تماس
Shenzhen Hicorpwell Technology Co., Ltd

تماس با شخص: Hicorpwell

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

فیبر نوری بگذارید

کابل کابلی فیبر نوری چند لایه برای طول موج مادون قرمز و قابل مشاهده

ODTR Bare فیبر نوری فرمت راه اندازی جعبه کابل 100M 500M 1000M 10KM 25KM طول

زرد Otdr جعبه راه آهن جعبه جعلی فیبر G.652D SM 1KM فیبر نوری راه اندازی جعبه

سفید فیبر نوری SM G652D G654D G657A1 G657A2 G657B3 G657B4 G655C

کابل شبکه اترنت

کابل LAN تک اترنت برای شبکه در خارج Cat6 4pr 23Awg 0.56mm Utp Bare مس

کابل شبکه اترنت شبکه 150m 500ft 0.56mm UTP CABLE Cat6 IEC 60794 Black

150m 500ft 0.56mm Cat6 Network Ethernet Cable Unshielded Copper Schneider UTP

شبکه داخلی شبکه داخلی اترنت داخلی UTP Cat5e Cat6 Cat6a Cat7 HDPE

کیت ختم فیبر

جعبه مشترک بسته شدن فیبر ورودی 2 ورودی 2

پانل فیبر پانچ پانل Matel 8، SC LC FC TYPE FTTH فیبر نوری ترمینال جعبه

جعبه شکاف پلاستیکی خاکستری IP55 IP5 1x16 1X32 PLC

فیبر نوری فیبر نوری قابل حمل فیبر نوری برای نصب اتصال سریع و فیبر نوری کابل قطره

درخواست نقل قول

E-Mail | نقشه سایت

Privacy Policy چین خوب کیفیت فیبر نوری بگذارید تامین کننده. Copyright © 2018 - 2019 glassfiberopticcable.com. All Rights Reserved.